Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt nem értem! Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nem értem! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Van 1 fiú aki tetszik.Elis mondtam neki.Egy suliba járunk én 9-kes ő meg 8-kos.Megbeszéltük a dolgokat és ezeket irta:Helyes kedves szép.Egyenlőre maradjunk haverok,aztán majd meglátjuk.Nem akar elvesziteni:$ Jókat hülyülünk.szeretne jobban megismerni.Mondta nem akar kevesebbet se (ezt úgy rti,hogy nem akar se többet se kevesebbet)Ennyit irt nekem.

De én szívesen teszek érte bármit is,egy kicsit félek vele beszélgetni,de azrt mais megszólítottam.csak annyit hogy vigye fel a pulcsit a bnőmnek:)

Igazából állandóan néz,és most tényleg nem tudom,hogy bejövök neki.Azaz igazság hogy ő eddig nem is köszönt semmi,oda se jön semmisem.Mért nekem kell tennem érte?Mért nem jön oda? Pedig egy kicsit zavarba van,meg szerintem szégenylős.Bnőm szokott segíteni meg ezeket a dolgokat megbszélem vele,de most nem tudom.Amikor elvoltunk osztálykiránduláson,akkor felhívtam 2x.:) beszéltünk is,de csak hogy milyen o.kiránduláson.

Én többet is szeretnék tőle.:) Csak azt irta "majdmeglátjuk" ezekszerint bejövök neki???

Bnőm beszélt vele és azt mondta neki,hogy nem akar tőlem semmit.(épp ezt beszéltük mért mondaná el a bnőmnek azt hogy járna e velem ez mondjuk igaz,nekem úgyis elmondaná a bnőm)

kérdeztm tőle,hogy bejön e neki a k.sára.azt mondta hátugy nemigazán.. érted... most ezmi??? ahol kérdőjelet láttok légyszives normális válaszkat várok,segíítsetek!!!! :)) akár email nekem mindegy,csak S.O.S légysziii nem tudom mit akar.vagy miii...kösziiii


2011. okt. 6. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Az még csak hagyján hogy te nemtudod mit akar de nagyon úgynézki -és ez a nagyobbik baj-, hogy ő sem tudja mit akar...

Az nem lehet hogy valaki másra pályázik vagy esetleg már foglalt?

2011. okt. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Panda Péter ***** válasza:
szerintem le akar koptatni, de úgy, hogy közbe ne bántson meg, csak elég balf@sz módjára csinálja...
2011. okt. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem foglalt :) csak nem tudom.nem értem.azt mondta a bnőm beszéljem meg vele,hogy most akkor hogy legyen,hgy mért nem jön oda.kérlek ahányan vagytok irjatok!!nagyon kéne a S.O.S köszi az eddigieknek:)))
2011. okt. 6. 21:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Najó addig okés hogy beszéld meg vele, csak a leírásodból az derül ki hogy egyszer már megbeszéltétek. Mondjuk azt tényleg nem ártana tisztázni, hogy nála mit jelent az hogy egyenlőre...

Amúgy nem akarlak lelombozni de ez a majd meglátjuk dolog tényleg ez a lekoptatós duma.

2011. okt. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát nem tudom,tnyleg-e mit gondol.nem tudom,esetleg nem vagy fenn FB?:D mer akkor bejelöllek és ott is tudnánk beszélni :) prsze nem akarok tolakodó lenni,csak érted...:$ ^^
2011. okt. 6. 21:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaja fenn vagyok sőt értem is:D Írj egy privát mailt a neveddel ;)
2011. okt. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!