Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után szoktatok face-en is beszélgetni? Vagy a második randiig is nem dumáltok online?

Figyelt kérdés
Szerdán randiztam egy sráccal, nagyon jól éreztük magunkat, csók is volt. Mondta is, hogy találkozzunk még, de konkrét időpontot nem beszéltünk meg, mert én hazautaztam vidékre és nem tudom, hogy pontosan melyik nap megyek vissza. A randi után rám írt, hogy alig várja, hogy újra találkozzunk és hogy jó utat. Erre visszaírtam, látta, de azóta nem írt. :/ Szerintetek mi van? Meggondolta magát szerintetek vagy csak nem az a facebookozós típus?

2019. febr. 8. 14:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
# 9, a videóhívás miatt írtam az okostelót, írtam hogy én sem FB-n kommunikálok. felhívom vagy sms.
2019. febr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Rockarc ***** válasza:

Szinten IT es a facebook kihuzva. Egy hatekony trojai programmal vetekszik meglatasom szerint.


42F

2019. febr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!