Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után szoktatok face-en is beszélgetni? Vagy a második randiig is nem dumáltok online?

Figyelt kérdés
Szerdán randiztam egy sráccal, nagyon jól éreztük magunkat, csók is volt. Mondta is, hogy találkozzunk még, de konkrét időpontot nem beszéltünk meg, mert én hazautaztam vidékre és nem tudom, hogy pontosan melyik nap megyek vissza. A randi után rám írt, hogy alig várja, hogy újra találkozzunk és hogy jó utat. Erre visszaírtam, látta, de azóta nem írt. :/ Szerintetek mi van? Meggondolta magát szerintetek vagy csak nem az a facebookozós típus?

2019. febr. 8. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem mindenki él a fb-on. Írj rá nyugodtan és várd a válaszát. :)


Kérdésre a válasz: mi már első randi előtt is fb-on beszélgettünk és utána lett csak a randi.

2019. febr. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
igen, és persze, hogy beszélgettünk utána is fb-on
2019. febr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Majd írj ha visszautaztál, addig miről beszéljetek? Alapból sms és hívás parti vagyok, majd beszéltek, úgysem tudtok találkozni. 1 randi után, ha szex sem volt én nem írogatnék a férfivel, lehet hagynám is ha nagyon nyomulna. Volt rá példa.
2019. febr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mit irtal neki konkretan?
2019. febr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak dolga akadt, nem minden pasi ír rögtön. Mi személy szerint hónapokig beszélgettünk míg megvolt az első randi. Aztán másnap rögtön írt, de ez nem garancia, hogy ő is ilyen. Azt go dolgom, hogy várd meg míg vissza utazol és akkor minden egyszerűbb lesz.
2019. febr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azt gondolom*
2019. febr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy beszélgettünk. - Szokásnak nem nevezném, annyi különböző emberrel nem volt első randim azért. :)))

Az ismerkedős szakasz lényege, hogy megismerje egymást két ember. Számomra ez azt jelenti, hogy minél többet beszélgetünk, annál jobb. (Pedig a férjemmel mi ekkorra már rég ismertük egymást, de az első randi csókkal egészen új aspektust nyitott meg, új irányból kellett megismernünk egymást. Az első csókunk óta nem telt el úgy egyetlen nap se, hogy ne beszéltünk volna.)

2019. febr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ki az, akinek nincs 2019-ben okos telója? hívd fel, ha érdekel, ne játszadozz.
2019. febr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
8-as: Jelen. IT-sként nincs okostelefonom, kb. a kollégáim 10%-ának hasonlóan nincs, elvből. Másik részük meg anti-FaceBookos, nem ott élik az életüket, van aki egyáltalán nincs is fenn, van aki csak read-only, soha semmit nem postol, nem ott kommunikál.
2019. febr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#8

Férjemnek például nincs, munkatársai közül is alig 1-2 embernek. Se a sógoromnak.

(7-es voltam)

2019. febr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!