Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1 hét online beszélgetés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hét online beszélgetés után elhívtam a lányt randira, viszont még soha nem voltam randin. Tudnátok segíteni? Jövő vasárnapra beszéltük meg de pontosat még nem.

Figyelt kérdés
Na, a gond az, hogy 24 leszek a lány már 24 és igent mondott a randira. Rengeteget beszélgettünk facen de eddig még egyszer se találkoztunk viszont érzem, hogy így "látatlanban" bejövünk egymásnak. A gond az, hogy ő a 3. kerületben lakik (a nagyszüleim is szóval ez amúgy tök jó) viszont se állatkert se nagy moziról nem tudok a 3. ker ben(Békásmegyer). Tudnátok esetleg segíteni ötletekkel?

2018. jún. 24. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sima séta parkba megteszi ;)
2018. jún. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És miért kell konkrétan csak a 3. kerületben lenni?

Menjetek ki a Margit-szigetre. Az szerintem ideális hely a randira. Sétáljatok, beszélgessetek sokat.

2018. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első randira nem kell mozi. Sétáljatok, fagyizzatok és a legfontosabb, hogy beszélgessetek és ismerjétek meg egymást.

Addig derítsd ki, hogy mi a hobbija és miket szeret. Pl szereti a plüss állatokat, akkor vihetsz neki egy picikét, nem kell óriási, csak kedvesség. Vagy, ha oda van a csokiért, akkor azt. A lények, hogy ne ess túlzásba, csak jelképezd, hogy figyelsz rá és szeretnéd meglepni.

2018. jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mind a ketten elég otthonülős típusok vagyunk meg rendesen kibeszéltük az első randi témát és ott említette hogy az ideális első randi:

"Hmm séta,beszélgetés, együtt kávézás,mozi 😊

Vagy épp teázás ami van xD"


Gondoltam sétálunk, beugrunk egy teára, kávéra vagy fagyizni bár mostanság elég hűvös van... és közben beszélgetünk majd mozi ismét séta, kibeszéljük közben és végül haza kísérem :x

2018. jún. 24. 15:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Első randira tökéletes, ami írtál. Még annyit hozzatennék nőként, hogy ha élőben mégse jön be a csaj, akkor udvariasan, de valami kifogással lépj le, mert úgyis megérzi a másik és baromi kínos, hogy ott feszengtek órákig.
2018. jún. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!