Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha már 3 napja be se lépett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már 3 napja be se lépett az oldalra skkor biztos nem érdeklem nagyon ugye?

Figyelt kérdés
Beszélgettem egy lánnyal online, ő írt rám és szerintem elég jól elbeszélgettünk ráadásul még messze se lakik. 5 perc kocsival. Elhívtam randira és igent mondott viszont állítólag suli miatt nagyon elfoglalt és csak jövő héten fog ráérni...mondtam, hogy akár csak sétálgathatunk is és mondta hogy neki mind a kettő bejön. Azóta be se lépett és semmi... Kár rá várni?

2018. nov. 14. 06:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha be se lép, akkor valószínű, hogy tényleg nem ér rá. Az a rossz jel, ha látod, hogy online aktív volt, de nem veled beszélt.
2018. nov. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha érdekelnéd, legalább pár percre belépett volna, hogy rád köszönjön. Így valószínűleg felejtős.
2018. nov. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam... :(
2018. nov. 14. 07:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért mások véleménye alapján akarod eldönteni, h érdekled-e a lányt vagy nem?


Igen, előfordulhat, hogy valakinek annyi dolga van, hogy nem tud belépni, írni.

Mondta előre, hogy ez a helyzet.

2018. nov. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, azt mondta, hogy találkozni nem lesz ideje mert bejárós és este ér haza. Azt nem mondta, hogy egyáltalán nem fog tudni írni... számomra elképzelhetetlen, hogy ha valaki érdekel és beszélgettünk akkor pár óránként nem szaladok fel az oldalra és nézem meg, hogy írt e. Elvégre manapság szinte mindenkinek van telefonja, vonaton ingyenes wifi meg iskolákban, egyetemeken is...
2018. nov. 14. 08:10
 6/6 anonim ***** válasza:

"viszont állítólag suli miatt nagyon elfoglalt és csak jövő héten fog ráérni."


Aki találkozni akar veled, az nem a szabadidejében találkozik veled, hanem szabadidőt csinál magának, hogy találkozhasson veled.

Ne kergess ábrándokat. Valószínűleg nem érdekled.

2018. nov. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!