Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem érdeklem vagy csak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdeklem vagy csak nem mer leszólítani?

Figyelt kérdés

Tetszik ez a srác, Laci, de nem tudom, hogy ő is így érez-e, vagy csak az egészet felnagyítom.

Az egész júniusban kezdődött, a diplomaosztón, ahol véletlenül egymás mellett ültünk. Így volt az ültetési rend. Akkor nem igazán beszéltünk, mert Laci a mögöttünk ülő barátaival volt el. Most, három hónappal később, csoporttársak lettünk egy új képzésben. Már le is szólítottam, de elég flegmán viselkedett, úgy hogy a korábbi ismeretségünket fel sem hoztam.

Tudom, ebből már leszűrhetném, hogy nem érdeklem. De pontosan tudta, hogy mit tanultam ezelőtt, annak ellenére, hogy csak egyszer egy kommentben írtam facebookon (az adatlapomon sem szerepel). Diplomaosztó alatt is végig úgy beszélgetett, hogy teljes testtel felém fordult, és csak fejjel hátra (ami amúgy rém kínos volt). Mindig jól érthetően rám köszön a suliban, és mikor legutóbb előtte ültem, hangosan megjegyezte, hogy ő jó tanuló, intelligens gyerek, az első diplomája is ötös lett, kitüntetett volt és a diplomosztón is a második sorban ült.


2018. szept. 29. 02:11
 1/2 A kérdező kommentje:

Ugyanakkor furcsának tartom, hogy ennyire ridegen viselkedett mikor beszéltünk, mert alapvetően barátkozós, közvetlen típusnak tűnik. Talán még azt érdemes tudni róla, hogy nem az a tipikus csaj mágnes srác. Szeret szerepelni, de általában az a srác, akit a lányok inkább barátzónába tesznek. Szerintem teljesen a külsejével sincs megelégedve. Instagramra is általában csak természetképeket posztol. Az arcát általában kitakarja a képeken. De nekem szimpi és szeretném megismerni, csak nem értem a viselkedését.

Az még hozzá tartozik a történethez, hogy én meg általában a barátnőmmel lógok a suliban. Ez esetleg nehezítheti az ismerkedést. Mikor leszólítottam, akkor is ott volt a barátnőm. (De igazából ő is érintett volt a témában, amiről beszéltünk.)

2018. szept. 29. 02:18
 2/2 anonim ***** válasza:
Úristen....
2018. szept. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!