Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek valóban érdeklem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valóban érdeklem és keresni fog még, vagy ne kergessem magam hiú ábrándokba?

Figyelt kérdés

Van egy srac, tarskereson ismerkedünk meg.

Úgy erzem, hogy ő az a személy akire vártam. (De tényleg)

Intelligens, elvei vannak, tartása, tudja mit akar és ahhoz ragaszkodik is stb..

Nekem meg nem volt barátom és igen szűz vagyok meg. 21/L.

Már az első beszelgetes után átmentünk iMessagere és azóta ott beszelunk. Én annyira nem akartam egyből telefonszámot cserélni, de csak rávett.

Azutan ott beszélgettünk. Eleg sokszor téma a szex is, és a kulonbozo fetisek is. Mindig csak annyit mond rám hogy érzéki vagyok. Beszeltunk egyszer facetimeon és akkor is a szexet hozta fel témának. Majd miután letettük megkérdeztem hogy mi a benyomása róla (vagyis először ő kérdezte meg, aztán én) és erre csak annyit irt hogy nagyon érzéki és lelki nő vagyok és eleg érett. Tudja hogy szűz vagyok és hogy nem fogok senkivel csak úgy lefeküdni kapcsolat nélkül, azt mondta ezzel nincs baja. Meg hogy komoly kapcsolatot szeretne. Eléggé úgy tűnik sokszor hogy csak a szexről szólna neki, de ezt mindig megcáfolja valami bizalmas dologgal.

Volt hogy csak úgy felhívott telefonon hogy megkérdezze, hogy telt a napom.

Viszont nagyon sok dolga van és nekem is. A beszélgetésünk kb annyiból alt üzenetben, hogy irt válaszoltam ra, majd eltunt. Mondtam neki hogy ennek így nincs értelme és hogy csinálja nyugodtan a dolgát és majd beszelunk akkor amikor ráér.

Erre megsértődött és hozzamvagta hogy örüljek annak hogy egyáltalán keres. Erre meg én sértődtem meg és irtam neki hogy nem kötelező beszélgettünk egymással és hogy gondolja át...

De úgy zártuk le hogy majd ír ha ráér. Vizsgaidőszakja van most szóval...


A kérdés: keresni fog meg szerintetek vagy feladta?



2018. jún. 10. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:

A virtuális beszélgetések alatt tök más dolgok alakulnak ki, tudom, mert már megszívtam, és amúgy "praktikus" az üzenet, de élőben kell találkozni.


Ha nincs idő a kapcsolatra, akkor azt eleve őszintén meg kell mondani, de szerintem az élő találkozások döntenek.

2018. jún. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 22 éves vagyok , és szűz. :)

Hasonló cipőben már jártam sajnos!

Egy biztos ha neten ismerkedsz ne köss látatlanba érzelmeket, mert semmi értelme sincs. Csak rossz lesz neked, hidd el tapasztalatbol mondom. Mennyi idős a pasi?

2018. jún. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nincsenek meg érzelmek, részemről biztosan. Csak kivancsi vagyok keresni fog e meg.


24.

2018. jún. 10. 20:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé úgy tűnik, hogy szexre hajt - annak ellenére is, hogy nem ezt mondta.
2018. jún. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt a pasit, aki félidegen nőkkel mar kitargyalja rögtön a szexet meg a fetiseket, attol ott rögtön kell megszabadulni, mert csak egy kifinomultabb szókinccsel (erzeki vagy... hahah.) megaldott farokhuszar.
2018. jún. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NDSM ***** válasza:
Szerintem rád fog írni! Megígérte, miért ne tartaná a szavát? Ez nem egy komoly veszekedés volt, csak 1 pici véleménykülönbség! Fel a fejjel!
2018. jún. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!