Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti tényleg megérzitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti tényleg megérzitek ha egy férfi valóban igazán magabiztos és férfias?

Figyelt kérdés
Ezt már több helyről olvastam/hallottam. Ez tényleg hat a nőkre? Hogy tudjátok ezt “észrevenni”? Tényleg el tud ez csábítani titeket, persze ha szimpatikus is a pasi meg helyes? Vagy még annak sem kell lennie feltétlen? Milyen érzés ilyen pasival lenni, ti meg nőnek érzitek magatokat tőle? Szerintetek ritka az ilyen pasi, mármint aki teljesen magabiztos és kiegyensúlyozott és nem csak megjátsza a menőt?
2018. jan. 9. 12:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
8%
A nok nem a magabiztossagot keresik hanem a pavaskodast mert oket is ugyan ugy a pinajuk vezerli mint a ferfiakat a farkuk.
2018. jan. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
17%
Ha egy pasi jóképű, akkor egyből hozzátársítják ezeket a tulajdonságokat is. Ha pedig csúnya, akkor hiába ilyen a természete, csak nevetség és gúny tárgya lesz. A valóságban is remekül működik az, ami a mesékben: hogy a hős lovagot a meseíró pozitív tulajdonságok garmadájával ruházza fel, és fel sem merülhet az, hogy ne sikerüljön a történet végén elrabolnia a királylány szívét.
2018. jan. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%

#2 Ez nem igaz. Úgy szeretem, mikor férfiként okoskodtok arról, hogy hogy működnek a nők, csak közben kvára nem úgy van.


Egy pasi hiába néz ki jól, ha önbizalomhiányos, csendes kis nyomi, akkor pont azon a szinten van, mintha csúnya lenne. Legalábbis az én szememben igen, de más nőkről nem tudok nyilatkozni.


Egy jóképű pasi is csak akkor vonzó, ha magabiztos, határozott. Ezt nyilván az ember kisugárzásából, beszédéből, stílusából lehet érezni.

2018. jan. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%
Ez miért kérdés? Értelemszerűen lehet érezni... nem csak nő érezheti férfin, hanem férfi férfin, nő nőn, csak minimális emberismeret kell hozzá.... teljesen evidens.
2018. jan. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
De mi az, hogy érzeni? Ezt nem értem. Miért olyan nagy dolog ez a magabiztosság téma?
2018. jan. 9. 13:09
 6/29 anonim ***** válasza:
5%
#3 Pedig mi jobban ismerünk titeket, mint ti magatokat. A folyamatos érzelmi befolyásoltság miatt nincs logika a tetteitekben, mindenfajta rációt mellőz a viselkedésetek(persze nem mindig, de sokszor), a férfiak pedig sikeresen térképezték fel ennek a jelenségnek a mögöttes tartalmát. Ezért láttak napvilágot ilyen szállóigék, hogy a "női nem valójában igent jelent", "amikor kedves, udvarias, stb. pasit akar egy nő, akkor azt úgy gondolja, hogy a JÓKÉPŰ pasi legyen ilyen", a "nők a rosszfiúkra buknak" és ehhez hasonlók. Átlátunk rajtatok, fogadjátok el. Akinek volt már több kapcsolata nővel, azt már nem tudjátok többé meglepni semmivel.
2018. jan. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
6%

"Úgy szeretem, mikor férfiként okoskodtok arról, hogy hogy működnek a nők, csak közben kvára nem úgy van."


Amit a nok mondanak / hisznek magukrol meg ami a valosagban van az teljesen kulon dolog.


Hany no mondja azt hogy szereti ha veri a parja? Egy sem. Es hany no el ilyen kapcsolatban? Egyes statisztikak szerint 50%. Hany kisfacu sullyosan onbizalomhianyos, pavaskodo gyuros embernek van baratnoje? Majdnem mindegyiknek.

2018. jan. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
92%

"De mi az, hogy érzeni? Ezt nem értem."

Most ezt halál komolyan kérdezem: szoktál emberek közé járni? Beszélgettél már mondjuk 5-nél több emberi lénnyel?

(Tényleg nem bántásból, csak azért kérdem, mert én pl 16 éves koromig senkivel nem beszélgettem a szüleimen kívül, akkor én is ilyen analfabéta voltam az emberek terén.)


#6

#7

Azért, mert kifogtatok valami buta pi***át, nem minden nő ilyen, fogjátok már fel.


"Akinek volt már több kapcsolata nővel, azt már nem tudjátok többé meglepni semmivel."

Érdekes, akkor miért tartja nevetségesnek a hozzáállásotokat több férfi is, akinek volt már kapcsolata (akár több is)?


#7

A bántalmazó kapcsolat kicsit összetettebb téma, megvannak a maga pszichológiai okai, nem annyi, hogy "szereti ha veri a párja"...

2018. jan. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Hány nőnél van sikered? Egynél sem gondolom ami miatt ugye minden nő a hibás, véletlen se veled van a baj előző.


Szerintem sok pasi van akinek nem kell megjátszania vagy éppen túljátszania, hogy magabiztos és kiegyensúlyozott. Nagyon nem kell megérezni, ha valaki bátran odamer menni egy nőhöz és remegés nélkül normálisan beszélgetni vele akkor az már elég jó kezdés. Nehéz komolyan vrnni egy pasit ha távolról les csak vagy úgy szólít meg hogy közben izzad, dadog, majd összecsinálja magát.

2018. jan. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
*előző előtt, csak beelőztek közben :D
2018. jan. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!