Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti tényleg megérzitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti tényleg megérzitek ha egy férfi valóban igazán magabiztos és férfias?

Figyelt kérdés
Ezt már több helyről olvastam/hallottam. Ez tényleg hat a nőkre? Hogy tudjátok ezt “észrevenni”? Tényleg el tud ez csábítani titeket, persze ha szimpatikus is a pasi meg helyes? Vagy még annak sem kell lennie feltétlen? Milyen érzés ilyen pasival lenni, ti meg nőnek érzitek magatokat tőle? Szerintetek ritka az ilyen pasi, mármint aki teljesen magabiztos és kiegyensúlyozott és nem csak megjátsza a menőt?
2018. jan. 9. 12:48
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

#20

"Az egyik kategoriaban csak pozitiv a masikban meg csak negativ tulajdonsagok vannak felsorolva."

Az 1-es típus tulajdonságait abból szedtem össze, amit itt az oldalon pasik írnak az alfahímekről.

A 2-es típushoz olyan tulajdonságokat írtam, amilyeneket én magam elképzelek egy "alfahímnek".

Ennyi.

2018. jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

"Az 1-es típus tulajdonságait abból szedtem össze, amit itt az oldalon pasik írnak az alfahímekről. "


Es az ugye korrekt leiras amit az itteni 30 eves szuzek irnak azokrol akik miatt nem jut nekik no.

2018. jan. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

#22

Épp erre akartam reflektálni, hogy csak az örökszűz komplexusos emberek szerint a bunkó pasi az etalon minden nőnek ;)

2018. jan. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
#23 Ha ilyen jol ki tudjak egymast a ferfiak es a nok akkor vajon miert van tul egy jobb kinezetu no / ferfi 10-20 kapcsolaton 30 eves korara? A csunyabbaknal se lenne ez maskepp csak nehezebben talalnak part.
2018. jan. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

#24

Fogalmam sincs, egy embert se ismerek, aki ennyi kapcsolaton lenne túl.

2018. jan. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Érdekes, nőként sosem vágytam alfa hímre, macsóra, nekem mindig az intelligencia és a humor jött be. Persze, a külső is fontos annyiban, hogy vonzódni tudjak hozzá, és egy férfias külsővel már nyert ügye van a pasinak. Nem kell jóképű, kigyúrt stb ezeket meg sem nézem mert nem érdekelnek. A gyermekem apja egy csóró, alacsony pasi. És nem csak megelégedtem vele, hanem szerettem éveken keresztül. Még csak nem is miattam lett vége.


Valóban nem minden nő egyforma, ahogyan nem minden férfi hála Istennek, mert ha minden férfi ilyen belülről mint az itteni pasik, akkor itt az ideje ledobni egy atombombát...

2018. jan. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Az első pillantáskor már kialakul bennük egyfajta vélemény. Ha 170 centisen odaállítasz eléjük már egyből megvan a véleményük, lehetsz te bármilyen nagydumás kiskirály - ami miatt még inkább egy hiperaktív, erőltetett személyiségű kis komplexusos görcsnek bélyegeznek, aki be akar vágódni a csajoknál - míg egy 190 centis pasi esetében, akár ha félszegen/visszahúzódóan is megszólalna tudat alatt arra gondolnának, hogy "Áhh de visszafogott, szolid pasi, egyáltalán nem tolakodó blablabla". Na ennyit a jó öreg kettős mércéről és a belső/önbizalom erejéről.
2018. jan. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Kezd szánalmas lenni, hogy a szerencsétlenségeteket a magassággal magyarázzátok. Jó eséllyel az a legkisebb probléma.
2018. jan. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Judit58 ***** válasza:
Jo kiallas..mondtak a regiek..tartas..egyenesseg...a ferfuero az sugarzik ez vonzza a noket...a sikeresseg
2018. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!