Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már ennyire vágyom rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már ennyire vágyom rá, hogy pasim legyen?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, és hosszú ideje nincs barátom. Régebben nagyon válogatós voltam, kb 1 héten egy pasira mondtam csak azt hogy tetszik. Viszont az utóbbi időben azt veszem észre, hogy szinte nincs olyan nap, hogy ne vennék észre valami jó pasit, akár többet is egy nap. Miért? Ennyire kanos vagyok? :DD Vagy nyár van és vonzanak?

Ez nem jelenti azt, hogy lejjebb adtam az elvárásaimat?


2010. jún. 30. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
pasi vagy?:O
2010. jún. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Neeem :D

Azt kihagytam, hogy 20 éves lány vagyok :D Hupsz

2010. jún. 30. 21:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt a nyár, kiszabadultak a neked tetsző példányok. Vagy lehet, hogy tudat alatt megváltoztak az elvárásaid.:)
2010. jún. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lányként azt írtad hogy "ennyire kanos vagyok?" ?

:O

2010. jún. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Poénból írtam, azért vannak ott mögötte a smiley-k. De úgy értettem, hogy ennyire szeretném már, hogy legyen pasim hogy már "bárki" jó lenne?
2010. jún. 30. 22:48
 6/7 anonim válasza:
te nem kanos vagy. te már tüzelsz XDXDXD
2010. júl. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem adtad lejjebb, hanem csak kicsit közvetlenebbül állsz a dolgokhoz, de biztos vagyok benne, hogyha valamelyikkel össze szeretnél jönni, azt nagyon megválogatnád.

az, hogy valaki jól néz ki nagyon nem jelenti azt, hogy össze is jönnél vele.

2010. júl. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!