Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha arra vágyom, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha arra vágyom, hogy a kapcsolatban a lány az úrnőm legyen?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 08:40
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
nagy gáz
2009. jún. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Lehet hogy csak én nem értem. De hogyhogy úrnőd? :) szexben? vagy mindig ő mondja meg mit csináljatok, hová menjetek... Vagy csak így akarod hívni hogy úrnőm? :)
2009. jún. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hogy uralkodjon a testemen és a lelkemen. :)
2009. jún. 8. 08:52
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. Ha találsz megfelelő partnert és mindkettőtöknek jó ez akkor miért lenne gáz?


Az, hogy az emberek személyisége hogyan fejlődik teljesen szubjektív. Van aki hosszú időre megreked valahol, aztán hirtelen behozza ezt a "lemaradást". Van, aki egész életét leéli a "langyosvízben". De ezek egyike sem "gáz". Ebben a kérdésben nincs ilyen. Ha TÉGED zavarna a dolog, tehetnél róla vagy ellene. (Elmehetnél pl. hipnoterápiába, hogy megtudd, honnan ered ez a vágyad?) Ha azonban nem zavar és nem is ártasz vele senkinek, azt mondom, nincs különösebb gond. (Engem pl. egyáltalán nem zavar.) :o)


Valójában azokkal van gond, akik nem tudják elfogadni, hogy a másik ember más lehet, mint ami szerintük normális. A legtöbbször ezek az emberek saját magukban nem tudnak elfogadni valamit, és ezért van ellenérzésük a másikkal. Persze a legkülönbözőbb hárítási mechanizmusokat használják, ha ezzel próbálod őket szembesíteni. Ezért ez nem is javallott. Meg kell őket hagyni a saját eszmerendszerükben.


A gyakorlat nyelvére lefordítva: ne reklámozd, csináld amíg jól esik, vigyázz, hogy megbízható partnert találj, aki nem él vissza ezzel a vágyaddal az életben.


Ui.: És tudom, hogy megint lepontoznak majd, csak bőven nem érdekel.

2009. jún. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen perverziók.
2009. jún. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Még mindig jobb, mintha te akarnál rajta uralkodni. Nem mondanám, hogy gáz, de azért vigyázz, nehogy a csajnak a fejébe szálljon, és elkezdjen neked parancsolgatni. Mert az viszont gáz...
2009. jún. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

én megértelek :P

nem gáz, van ilyen, megfelelő partnert kell találni hozzá, sajnos nem olyan egyszerű. amúgy hajrá.

2009. jún. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
van kedved ismerkedni?:DDDD
2009. jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
én pedig olyan srácra vágynék, aki fölött uralkodhatnék. : DD.
2009. jún. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na mesélj :)
2009. jún. 8. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!