Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira vágyom a szerelemre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira vágyom a szerelemre, de hogy legyen párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

18/L vagyok és iszonyatosan vágyom a szerelemre. Most is tetszik egy srác, de sajnos bunkó és valszeg nem az ilyen típusú lányok kellenek neki, mint én.

De én már annyira vágyom egy kapcsolatra, ölelkezésre, simogatásra, összabújásra, közös beszélgetésre, szeretkezésekre. Hogy legyen már vki akit szerethetek és aki viszont szeret, h számíthassak vkire, h tartozhassa vkihez. Mit tegyek?


2011. ápr. 6. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezért eléggé meg kell küzdeni, hogy legyen egy jó párkapcsolata az embernek. Legalábbis én eddig ezt tapasztaltam, vannak a szerencsésebbek, de egy jó kapcsolatot kialakítani nem egyszerű. járj nyitott szemmel, bunkókra ne fecséreld se az időd se az energiád, mert később sérülhetsz ha egy ilyen kapcsolatba belemész.
2011. ápr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Én társkereső oldalon találtam meg a szerelmem. Nem járok bulizni, sehova csak dolgozni és ő sem bulizós, nyugis, csendes típusok vagyunk. Több mint két éve imádjuk egymást. Csak ha első pár ismerkedés nem sikerül nem szabad feladni. :)
2011. ápr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Én is, de én fiú vagyok. Ismerkedni kell. Vagy össze jön vagy nem.
2011. ápr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 almighty77 ***** válasza:
100%

szia . teljesen természetesek az igényeid, de mindenképpen gondold meg hogy kivel álsz szóba. ha bunkó az illető akkor keress tovább és ne add fel! a párkeresés már csak ilyen, te nagyon fiatal vagy vigyázz nehogy palira vegyenek. mikor párt választol, puhatold ki a kiszemelt természetét, és ne éld bele magad egy adott kapcsolatba . ha szűz vagy akkor meg duplán számit az hogy óvatosan válassz magadnak párt. keress egy rendes helyes srácot, akinek ugy kellessz ahogy vagy, és forditva.



sok sikert



34F

2011. ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
esetleg keress egy olyan srácot aki nem bunkó és aki úgy gondolja, hogy hozzád való? szerintem igen, ezt kellene tenned!
2011. ápr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenki vágyik ilyenekre, köztük én is, de sajnos nem olyan egyszerű. Ahogy előttem is írták, első lépésnek olyan fiút keress akinek tetszel, és nem bunkó. Akár itt a neten, akár élőben, de ismerkedj. Nekem 19 évesen jött össze az első párkapcsolatom, igaz ronda vége lett, de még előttünk az élet. :)

20/F

2011. ápr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 éves fiú vagyok és én is vágyok az ölelkezésre szeretetre meg ilyenek.

Nekem még nem volt barátnőm ölelést se kaptam még soha.

Úgy érzem hogy teli vagyok szeretettel csak nincsen senki akinek oda tudhatnám adni.:):)

2011. ápr. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
De jól megfogalmaztad....én pontosan ugyan így érzek...csak éppen fiú vagyok....tehát fogalmam sincs mit tegyél....mert magamon se tudok segíteni....
2011. ápr. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
:DDD akkor ismerkedjetek meg :P
2011. ápr. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Értékeld azokat a fiúkat, akik Veled szeretnének lenni!

Általában az ilyen nők kiszemelnek maguknak valakit, aztán észre sem vesznek mást és azon siránkoznak, hogy nincs kapcsolatuk.

A kiszemelted meg valószínűleg észre fogja venni, hogy teljesen odavagy érte, és egy könnyű numeraként fogja kezelni a kérdést. Aminek a következménye a teljes kiábrándulás minden férfiból... Egy darabig, amíg ki nem szemelsz egy újat, aki egész biztos más. Aztán így tovább.

Mondom, szépen találkozzál azokkal, akik irántad érdeklődnek, aztán válassz egyet közülük, amelyik leginkább megfog, meg fogod szeretni, és ő is tudni fogja, hogy a küzdése miatt szerzett meg, és értékelni fog. Első kapcsolatnak is ilyen az igazi, és jobb mint egy nagy koppanás.

2011. ápr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!