Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira vágyom a szerelemre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira vágyom a szerelemre, de hogy legyen párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

18/L vagyok és iszonyatosan vágyom a szerelemre. Most is tetszik egy srác, de sajnos bunkó és valszeg nem az ilyen típusú lányok kellenek neki, mint én.

De én már annyira vágyom egy kapcsolatra, ölelkezésre, simogatásra, összabújásra, közös beszélgetésre, szeretkezésekre. Hogy legyen már vki akit szerethetek és aki viszont szeret, h számíthassak vkire, h tartozhassa vkihez. Mit tegyek?


2011. ápr. 6. 16:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Elég sok olyan ember van aki a társkeresős oldalakon találták meg a párukat, szerintem semmi veszteni valód nincs ha beregizel egy ilyenre, kivéve akkor ha fizetős. :)

Anno nekem is ilyen problémám volt, meg sok bunkó pasit fogtam ki akinek csak szexre kellettem volna, és mellettem volt még 3 nője. Ezért én is felregiztem egy ilyen oldalra és ott ismerkedtem meg párommal, akivel lassan 2 éve leszünk együtt.

2011. ápr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 julcsyka89 válasza:

Együttérzek veled. Én mikor 15 éves voltam, megláttam egy fiút, nagyon tetszett, a szívem repesett az örömtől. A srác pesti. Haladt minden tovább, én már elképzeltem vele az életemet akkor: összejövünk, majd összeházasodunk stb. De egy nap megtudtam hogy a srácnak lett valakije. Én erre úgy elkezdtem sírni, hogy az már rettenet, más szóval csalódtam szerelmileg, de nem haragszom rá. Rá 2 évre megtanultam a leckét.

Én egy olyan fiút akarok magam mellé aki elfogad, amilyen vagyok (testalkatilag is), a személyisége hasonló az enyémhez, megértő és bízhatok benne. Sok szerencsét kívánok ^v^

21/N

2020. júl. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!