Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kapcsolat erzelmek nelkul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat erzelmek nelkul?

Figyelt kérdés

Van egy srac, aki udvarol nekem mar tobb mint 3 eve.Az ota mindkettonknek volt kapcsolata , de miutan mindketten szinglik lettunk ujra elkezdett udvarolgatni.Nala rendesebb es kedvesebb sraccal meg nem talalkoztam, de tobb mint baratsagot megse erzek iranta es ezt neki is elmondtam. O azt mondta hogy harcolni fog ertem es nem adja fel. Sokszor megnevetett meg mindig meghallgat stb. Azt mondta, hogy probaljuk meg egyutt, hatha kialakul valami. Nem akarom ot kihasznalni ,becsapni, osszejonni vele ugy hogy meg erzek valamit az exem irant, osszejonni vele csak hogy legyen valakim.

Lehet boldog lennek vele, de megse lenne teljes a kapcsolatunk. Megeri megprobalni igy egy kapcsolatot, aztan lesz ami lesz?


2019. jan. 19. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg nem felejtetted el az exed max csak barátság. Ha elég kitartó akkor úgy oké..
2019. jan. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!