Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok felerősödnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok felerősödnek az érzelmek vagy inkább tönkre megy a kapcsolat? Mitől függ mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Ha egy pár egy darabig nem tud találkozni mondjuk pár hónapig, akkor mi fog történni? Nincs napi kontakt sőt szinte semmilyen mert nem tudnak találkozni személyesen. Interneten meg nyilván nem olyan.
2018. márc. 6. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy közeli kapcsolatnak ez aligha jó. Ha jót tesz, akkor az a kapcsolat inkább rossz volt.
2018. márc. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, ha megvan a vonzalom, akkor felerősíti, ha nincs, akkor olyan semmilyen lesz a dolog.
2018. márc. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy az első írja. Ha jó volt a kapcsolat, akkor óriási törés lesz ez.
2018. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

És mi van ha eddig sem tudtak a felek mindig találkozni mondjuk csak hétvégente. Csak ugye most ez is megszűnik.


Hogy lehet ezt megelőzni?

2018. márc. 6. 20:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinel mashogy mukodik. De ha eddig sem talalkoztatok nagyon, akkor ennek ti tudjatok, hogy van-e meg ertelme... Miota vagytok egyutt?
2018. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát de nem a mi hibánkbol nem találkoztunk. És együtt akarunk lenni ez nem kérdés.


Más városban dolgozott. De ide költözött miattam, most egy helyen vagyunk. Csak a mostani helyen meg úgy alakult h nagyon sokat kell dolgoznia. És most hogy megfeleljen nagyon megnyomja a melót.


8 hónapja

2018. márc. 6. 21:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Az úgy elég érdekes, hogy egy helyen vagytok és úgy nem fogtok találkozni hónapokig. Bocsi, nem tudom elképzelni. Mert akkor még úgy is többet találkoztatok, amikor nem egy városban éltetek... Nem tudom, hogy mennyi idősek vagytok, 8 hónap nem sok idő kevés találkozással, de az összeköltözés nem opció?
2018. márc. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A munkabeosztasa miatt. Én nappal dolgozom ő éjjel.
2018. márc. 7. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!