Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A véleményeteket szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanur kérdése:

A véleményeteket szeretném kérni. Adott egy közel 4 éves kapcsolat (én 28 L, Ő 29). Kezd már elegem lenni sok mindenből vele kapcsolatban, és ráadásul feltűnt egy új srác. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyjából két éve egyre inkább elhanyagolta a házimunkát, mindent én csináltam. Mindenért én szólok, mintha egy gyerekem lenne. Mindent én intéztem, Ő csak akkor ha folyamatosan csesztettem miatta. Képtelen nekiállni a takarításnak, ha nem mondom meg neki mit és hogyan csináljon meg. A mosogatás hetekbe telik. Arról nem is beszélve, hogy magára sem túl igényes már, elmaradoznak a fürdések, stb. Én is felszedtem pár kilót, nagyrészt erre fogja, hogy nincs sex sem. Pedig ha valakit szeretek, és felszed egy 15 kg-t, attól még kívánni fogja az ember a dolgokat. Ráadásul hiába mondtam ezerszer, hogy diétázzunk, mozogjunk együtt, semmire sem vevő. Alig mozdulunk ki, ezt is kértem, a négy fal között ülünk folyton. Leül a gép elé és ennyi egy napja. Néha nézünk együtt sorozatot.. Többször is átbeszéltük ezeket, bár sosem pirítottam rá igazán. Együtt sem alszunk, ez eleinte a kiskutyám miatt volt, lent kellett vele aludjak, nem aludhattam a galérián. Azóta felnőtt a kutya és csak át kéne kicsit pakolni a szobát, és újra fent aludhatnánk együtt. Három hónapja szóltam emiatt nagyjából, hogy segítsen pakolni hogy felmehessek. Az utóbbi hónapban hetente mondtam. Nekem olyan, mintha ez őt nem zavarná.. nekem ez úgy jön le, hogy nem fontos neki, hogy együtt aludjunk.

Az új srácot nem rég ismertem meg és bele is zúgtam mint egy óvodás. Őt érdeklem, szeretne találkozni, kedves, érdeklődő és várja, hogy láthasson.

Nehéz befejezni egy ilyen hosszú kapcsolatot, közös cicánk is van, a kutya bár az enyém, de ez akkor is már egy kis család. A poén, hogy szerintem Ő azt hiszi, semmi gond. Legalábbis nagy gond nincs. Még egy új cicába is belement volna, amiről pár hónapja kezdtünk beszélni. Ebből is látszik, hogy szerinte ez jó így.. ti mit gondoltok?


2018. febr. 26. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ki akarsz lépni, ne egy úgy srác miatt tedd, hanem azért mert nem jó számodra ez a kapcsolat. Később csak rosszabb lesz, abból kiindulva amit írtál. 27/N
2018. febr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A cicát ne nagys nála.
2018. febr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A plusz 15 kiló miatt nekem is sok mindentől elmenne a kedvem. Nyilván kívánnám a szexet, de nem a 15 kiló zsírral. De ha annak a másik srácnak ez bejön, akkor szakíts a jelenlegi el, és hajts rá az újra.
2018. febr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Döntsd el, szereted még? Akarod még ezt az egészet vele? Ha igen akkor ülj le vele.


Írj előtte egy listat hogy mi az amit szeretnél neki elmondani. De ne támadóan hanem szépen. Kezd úgy: Géza szeretnék veled beszélni. Én úgy érzem hogy... Stb. Ne azt mond neki hogy Géza te soha nem csinálsz meg semmit. Te lusta vagy stb. Hanem azt próbáld elmeselni hogy érzed magad ebben a kapcsolatban és mi az amit szeretnél.


Utána hagyd hogy ő is elmondja. Biztos hogy, benne is van sok minden.


A másik verzió.. Hogy te már nem akarod folytatni, akkor lépj ki. De ahogy írták is előttem, ne egy másik férfi miatt.


Valószínűleg amit érzel az új férfi iránt azt a pároddal kialakult helyzet okozza. Nem biztos az amit érzel az a valóság, ha az ember ilyen helyzetben van eltorzulhat a latasmodja. Ez csak fellángolás.


Egyébként mi a garancia hogy az új férfival ez ne történne meg? Idővel lehet ott is elojonne ez.


A kulcs mindig az Hogy akarod e folytatni a jelenlegi pároddal vagy csak mert most nehezebb helyzetben vagytok eldobnad az eddigieket egy ismeretlen új miatt ahol ugyanúgy lennének gondok később.


Tudom nem könnyű de Remélem segítettem. :)


24N

2018. febr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ülj le vele és neki is mondd el ugyanezt. Ha nem képes változni, akkor meg hagyd ott, de a cicát mindenképp vidd magaddal.
2018. febr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem cska a tünetekről kéne beszélgetnetek szerintem (nem segít, nem figyel oda, nem érdekli semmi), hanem az okokról, a háttérben meghúzódó, elharapózó párkapcsolati problémákról, amiket az évek során nem kezeltetek és hagytatok elmérgesedni. Sőt, magáról a kapcoslatról is, hogy hogy áll, hova tart.

Ha most ezek alapján ott hagyod, akkor nem tanulsz az egészből semmit és legközelebb is pont így fogod csinálni.


Az új sráccal légy egy kicsit óvatos. Az, hogy beleestél, mint vak ló a gödörbe, szólhat az újdonság varázsának is csak simán. Szerintem először áss le egy kicsit (a pároddal együtt, vedd rá) a jelenlegi kapcsolatba, együtt nézzétek meg, hogy meg lehet-e, meg akarjátok-e menteni, aztán döntsétek el, mi legyen. De ne csak a felszínt kapargasd.

2018. febr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Többször próbáltam ezt átbeszélni vele, lassan két éve beszélünk. Ahogy írtam, sose kiabáltam vele meg ilyenek, felnőttek vagyunk, próbáltam kedvesen elmondani, hogy ez így nem működik. Folyton kitér előle, ha pl. mondom hogy nincs elmosogatva több, mint egy hete akkor egy "jaj, nem is"-sel elintézi. Persze ettől függetlenül most elmondtam neki megint. Amire persze bólogatott, hogy "jó jó".. de kétlem hogy bármi is máshogy lenne. Az ok elvileg az, hogy Ő elfelejti..de mindent? Minden kérésemet? Na ne. Beszéltem még régen az exével, Ő is ezt mondta, náluk is ez volt a baj. Persze nem vettem olyan komolyan, meg mondom velünk biztos máshogy lesz, hát nem úgy tűnik.

Tudom, hogy az új sráccal még nincs értelme komolyan vennem a dolgot és hogy a helyzetem miatt is vagyok így oda. Nem ugrom egyből bele, de ha már Őt érdeklem, akkor mért ne ismerkedjünk és majd kiderül mi lesz belőle.

2018. febr. 26. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!