Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak h nem múljanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak h nem múljanak az "érzelmek"?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki bejön és most megbeszéltük hogy randizunk, de az a igazság , hogy félek ,hogy elveszik az érdeklődésem felé mivel eddig majdnem mindegyik fiú csak addig volt érdekes míg meg nem tudtam ,h. van nála esélyem, és onnantól kezdve már nem annyira nem is érdekelt. Most ezen parázok előre is ,hogy mi lesz ha megint így végződik.


Mit tegyek ez ellen, egyáltalán van erre megoldás? 16L



2013. aug. 20. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
En is ilyen voltam sokaig! Megvolt a nagy fellangolas, aztan par nap utan mar mas erdekelt. Nincs ellenszer sajnos. :S Engem a mostani parom "gyogyitott" ki, meg kell varnod mig eljon az az ember aki nem csak rovid ideig vonz es erdekel, nalam ez volt a megoldas. :)
2013. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

3 évvel vagyok idősebb nálad, mégis csak pár hónapja jöttem rá, hogy:

1. Nem egyedi az esetem (épp ez a helyzet volt velem is mindig, mint veled)

2. Igazat beszélt az a sok idegesítő ember, aki azt hajtogatta, hogy eljön majd az a valaki...:)


Mégis ezt az idegesítő közhelyet mondom most neked én is, hidd el, ha nekem eljött, neked is biztosan el fog!!

Hogy higgy nekem, el kell mondanom neked, hogy 2 olyan pasi is volt, akikért évekig oda voltam. Kezdjük az 1.vel: Helyes volt, másfél éve tervezgettem már, hogy randira hív végre, összejövünk, boldogan élünk. Legnagyobb boldogságomra megtörtént. Én pedig egyszer csak azt éreztem, hogy már nem is akarom. Nem értettem magam, de végül nem is lett semmi a dologból.

Jött a 2. eset (2 évvel később): Nem tudom már hány évig, de nagyon sokáig tetszett a pasi. Tényleg nagyon jól nézett ki és normális is volt! Gondoltam, komolyodtam én is a legutóbbi eset óta, nem történhet meg többször a "kiábrándulás". Gondoltam én...Már az 2. randin biztos voltam benn, hogy részemről elveszett minden fellángolás. Könnyen írok most erről, de olyan önvád volt bennem...Nem kevés könnycseppet morzsoltam el saját magam hibáztatása közben...

Aztán jött Ő. Érte nem voltam oda évekig...Egy pasi, aki berobbant az életembe, nem is értem hogyan, csak a semmiből! Azon kaptam magam, hogy beleszerettem! Már nem azt néztem, hogy mennyi helyes pasi van, aki talán rám vár...Nem érdekelt egy kicsit sem. Csak ő. Eszembe sem jutott kiábrándulni, kevésbé érdekesnek találni...És azóta is nagyon boldog vagyok vele!!

Remélem sikerült egy kis reményt öntenem beléd!! :) Ne görcsölj semmin, csak várj..:)

2013. aug. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Makarow válasza:

Mert még fiatal vagy és benned vagy a "kaland vágy" hogy mindig mással ismerkedj, az itt a szitu, hogy te többnyire ismerkedős- társaságibb lány vagy, vagy nem tudod elkötelezni magad a srác mellet

16/F

2013. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek , sokat segítettetek most ezzel.

Külön köszönet a 2es válaszolónak, köszi h ezt így leírtad.

Amúgy mindenkinek ment a zöld kezecske :)

2013. aug. 22. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!