Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem, most mivan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, most mivan?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy srác aki szerelmes (volt) belém.(Ádám)

DE szerintem már nem. Vagy nem tudom.

És ma beszélgettünk msn-en és közbe egy másik sráccal is(Peti) beszélgettem és meséltem neki mit írt. A Peti kérdezte h ki tetszik nekem erre azÁdám mondta h mondjam meg neki. Elmondtam a Petinek hogy Ádám. De Ádám tudja hogy én szerelmes vagyok belé.

De ha Ádám már nem szerelmes belém akkor miért mondta hogy mondjam meg a Petinek hogy Ádám tetszik nekem?

Lehet, hogy bonyolultan írtam bocsi.

Előre is köszi!

Zsófi 19/L


2010. jún. 29. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Én sem értem.
2010. jún. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
balf.sz vagy, minek kell 2 pasival kavarni?
2010. jún. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
anyám borogass... tanítónéni nem tanított meg fogalmazni úgy látom... ne kavargass össze vissza... kb ennyi a megoldás...
2010. jún. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első kommentáló vagyok. Ezzel azt akarod mondani hogy van egy fiú aki tetszik neked, ő Ádám. Ádám elvileg tudta hogy te szereted őt, de most hogy elmondtad Petinek, biztos azt akarta el takarni (Ádám), hogy őt valaki szereti. Remélem érthető.
2010. jún. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy szia.
2010. jún. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha tetszik valamelyik, nem kell a másikkal kurv@lkodni. te is vmi ribanc vagy
2010. jún. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát 19 évesen viselkedhetnél érettebben is.
2010. jún. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valaki fordítsa le!
2010. jún. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!