Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szivat? Vagy akar tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szivat? Vagy akar tőlem egyáltalán vmit? Nem értem most mivan

Figyelt kérdés
1 hónapja "kevergek" egy sráccal. ő 21 én 15. Kocsmában ismerkedtünk meg...és nekem nagyon bejött miatta járok oda, és leszólított..és azóta jóba vagyunk.Lefeküdtünk már.Lehet nem kellett volna...de azóta is rendszeresen sms-zün....ha msn en nem írok rá mindig rámír h köszönni luxus....de megbeszéltük h kapcsolatot nem akarunk.vagyis én akarok csak ő nem.és nem lesz köztünk semmi...de ez nekem több mint a semmi..és mindig amikor talizunk is, keresi az alkalmat h beszélhessünk.de én nagyon szeretem:$
2009. aug. 3. 12:23
 1/4 anonim válasza:
Nincs kizávrva, hogy tetszik neki az hogy vkivel amolyan tök laza dolgot alakíthat ki. Ennyi idős srácok sokszor ugy vannak vele h semmi komoly kapcsolat inkább csak élvezik az életet tapasztalatszerzés. Mellesleg nekem is volt egy ilyen esetem nemrég. Volt hogy ott aludtam a srácnál, tök jól elvoltunk bár én nem feküdtem le vele. Aztán a végén barátok lettünk csak. Mert rájöttem hogy ő inkább kiélvezni akarja az életet mindsem elkötelezni magát.
2009. aug. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ez elég rossz helyzet számodra.. :-(


De sajnos úgy tűnik, ő csak 'azt' akarja tőled... mert hát te is írtad, hogy elmondta, nem akar kapcsolatot létesíteni veled...


Szerintem próbáld meg elfelejteni!!!


Jah, és van egy kérdésem.. mit keres egy 15 éves lány egy kocsmában??

2009. aug. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

khmmm...hát igen csak "arra" (szal érted) kellettél neki ...

Ez egy cseszett nagy szivacs így!!!

Nagyon gyorsan próbáld elfelejteni mert ez igy nem lessz ó és hidd el késöbb még jobban megfogod szívni...

Bocsi hogy igy irok de ezt ne vedd letolásnak hanem csak az igazat írtam...:)

2009. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hát jah...van benn vmi...csak azt nem értem hogy mért irja h hiányzok neki jólenne látni..:/ BONYOLULT!

arra a kérdésre h mér jár egy 15 éves lány kocsmába, csak azt tudom mondani, hogy ahol én lakok nincs szórakozóhely, disco, szüleim nem engednek discoba és eztért van egy olyan egyességünk h bejárhatok kocsmába, és mindig tudják hogy hol, és kivel vagyok mert apámnak ottvannak a barátai...és ha olyant csinálnék másnap má lehet tudná is faterom XD

2009. aug. 4. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!