Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szórakozik velem ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szórakozik velem ez a csaj szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy társkeresőn megismerkedtem egy csajjal.

Megkérdezte a vezetéknevemet,majd ő bejelölt engem facebook-on illetve instán.

Ott is váltottunk pár mondatot,azonban az a baj,hogy kizárólag én teszek fel kérdéseket,én viszem a beszélgetést,mert ő még egy darab kérdést nem tett fel nekem,legtöbbször tőmondatokban felel.

Január elején ismerkedtünk meg,szóval megkérdeztem,hogy hogyan telt a karácsony,majd röviden leírtam,hogy az én karácsonyom hogyan telt.

Erre ez a válasz jött: "jó volt"


Elhívtam randira,arra igent mondott,viszont hozzátette,hogy egyetemre jár és így vizsgaidőszakban eléggé elfoglalt szóval nem lesz könnyű összehozni ezt a randit.

Pár nappal később ráírtam,hogy vasárnap lenne e kedve találkozni,erre azt írta,hogy még meglátja.

Ő még egyszer sem írt rám,mindig én szoktam.

Nem értem,hogy akkor mi a francnak vett fel messengerre,ha ennyire ignorál engem?

Ha nem érdeklek valakit akkor nem venném fel vele a kapcsolatot,legalább is én.

Mit gondoltok? Csak szórakozik velem?


2019. jan. 17. 20:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
76%

#8 aki ezert ongyilkos lesz, azert nem kar. Bocsi.


A kerdezonek meg annyit,hogy igen, csak szorakozik, vagy jo neki, hogy valaki erdeklodik, amikor van 2 szabad perce, vagy talonban tart amig masokkal randizik.

Nem lehet tudni, csak azt, hogy nem komoly a dolog.

2019. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
36%
Tudod az van,hogyha valakinek ennyi elég ahhoz,hogy ne akarjon élni azzal jobb ha az ember nem kezd kapcsolatot.Ha mègis sikerūl,akkor annyira képes,hogy terrorizálja a társát,fenyegetőzzön,állandó vitát generáljon,és egy simogatást is arculcsapásként minősítsen.Nem mondtam,hogy legyen boldog visszautasítások miatt! Viszont egy sose látott,nem is igazán ismert személy miatt,akivel még nagyon nem is alakult semmi,ne akarja már magát öngyilkosságba hajszolni.És ne is hibáztassa azokat a tette miatt. 6 hulye liba nem akart vele találkozni,vagy 20,akikkel csak csetelt.
2019. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
38%

Nyilván így van ki mondta hogy legyen bárki is öngyilkos?


De az tagadhatatlan hogy rengeteg reményvesztett ember szaladgál összevissza ami problémákat fog szülni mint ahogy már szült is eleget.

A jelenség nem definiálja az okot.


Furcsa egy személytelen világban élünk maradjunk annyiban.

2019. jan. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
56%
Jól van.Elnézést a kérdezőtől a kitérés miatt, nem tudtam szó nélkül hagyni.A kérdést már megválaszoltam.(2)
2019. jan. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
54%
Azért a vizsgaidőszak elég kemény tud lenni...persze ez nem mentség. De mi lenne, ha megvárod a találkát? (Ha egyáltalán összejön..) utána már te is jobban látnád, hogy érdekled-e. Most mondjuk azt mondanám, hogy csak szórakozik, vagy ennyire félénk.
2019. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
68%

Ugyanez volt velem is, csak én vagyok a lány a sztoriban. :D

Hagyd a francba még az elején, én két randin is voltam a sráccal és alig keresett, pedig amúgy a srácnak kellene tepernie főként, nem a lánynak.


Inkább keress más lányt, aki ugyanannyi energiát fordít rád, mint Te rá.


22/L

2019. jan. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Pótléknak tarthat, sokadik vagy a sorban.
2019. jan. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem túlzottan érdeklődik irántad. Afféle "vésztartalék" lehetsz. Szerintem ne keresd. 31/N
2019. jan. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Felejtős,a mai világnak megfelelö tucat elkenyeztetett,beképzelt apuci kedvence,én nem írnék rá többet!
2019. jan. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
43%

Kerdezo, a vizsgaidoszakfeb 1-jere tuti veget er. Akkor irj neki. Nekem annak idejen 6 hetre 8 vizsga jutott. Soha nem tudtam talalkozni meg a barataimmal se,csak tanultam minden nap es egesz nap.


Vagy tudomasul veszed,mit jelent egy egyetemistaval kezdeni vagy kimeld meg ot magadtol.


N/36

2019. jan. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!