Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hip Hop/Rap ruházat előny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hip Hop/Rap ruházat előny vagy hátrány?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 14:02
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

jó ég! ki vagy TE???


ha úgy érzed, bénán festesz az ilyen szerelésekben, akkor nem veszed fel! ENNYI!

nem felelhetsz + mindenkinek! pl aki ősidők óta rocker, egy metálos, vagy egy elcseszett krisnás, sőt, biztos vagyok benne, hogy apám is azt mondja, hogy gáz. attól függ, milyen társaságokba jársz.


soha ismétlem SOHA ne azt nézt, MIT mond, inkább azt, hogy KI! há a barátaid felvállalnak, és te így érzed magad jól, sz.rd már le, mit pofáznak! elvégre ez a stílus lényege, nem? ;)

2010. jún. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim válasza:
Hát nem tudom... szeretés van meg béke...és jó ez a stílus... bejön. Ha meg majd olyan helyre kell melózni menni, szerintem mindenki fel tud majd "normálisan" öltözni...
2010. jún. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Annyira jó hogy úgy ítélik meg az embert hogy nem is ismerek. Sajnos 18 éves vagyok, és igen, nem kéne leragadni a rendszervártás előtti években. Hogy régen ilyen meg olyan volt, mintha basszus nem változnának az idők. 1800 években is ilyenek voltak a szokások mi te szovjet fasz. Annyira bírom hogy ilyen IQ nulla munkásosztály legalja aki a parasztrakétát lövi magába ide jön okoskodni. Feldughatod a Lenin farkadat a seggedbe. Nem te vagy Sztálin bhaszódj meg hogy felettem ítélkezz. Meg majd akkor ugassál ha a seggedben lesz egy czigány putri és a 8 kerben kell felnőnöd.
2010. jún. 29. 18:33
 34/41 anonim ***** válasza:

16:32

én dolgozok- már amennyit lehet suli mellett-, hogy én tudjam megvenni a ruháimat mert a hóbortjaimat nem anyuékkal akarom megfizettetni. és elhiszem hogy egy 2 gyerekes családapának vagy családanyának nem az a legfontosabb, hogy miben jár és ezt nem is szóltam le. de aki megteheti, hogy nem kell még a gyerekeire gondolnia, az miért ne tehetné meg, hogy úgy jár ahogy szeretne:D?

ha majd egyszer családom lesz és gyermekeim, hidd el nem az lesz a legfontosabb hogy szép hajam legyen meg jó ruhám, hanem hogy a férjemnek legyen vacsora az asztalon ha megjön a munkából és a gyerekeim had lehessenek ilyen hóbortosak és ne szenvedjenek hiányt semmiből.

2010. jún. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

16:33-as vagyok.

öcsém! te kértél tanácsot, akkor minek ugatsz vissza, ha én tök normálisan segíteni próbálok. egyébként te feltettél egy kérdést, ahol nem közöltél vallási, etnikumi, lakóhelyi, sem családi adatokat. akkor ne dumáljon nekem ilyen nagy dolgokról az, aki azt sem tudja, ki az a Gandhi!

2010. jún. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Tanácsot kértem, nem azt kioktassanak. Ha kioktatni akarsz menj el tanárnak... oops bocs ahhoz tanulni kell, neked az nem fekszik.
2010. jún. 29. 19:07
 37/41 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hátrány. Elég hülyén néz, h akkora gatya van az emberen, amiben még 1-2másik is elférne rajta kívül.... Meg amikor combközépig le van tolva az a halálom. A világon senki nem kíváncsi a boxeralsód színére
2010. jún. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim válasza:
16 alatt még ok, deutána nevetsz egy jót, és rájössz mekkora gáz. 18 fölött, iskola, munka meghatároz. PL: öltöny, ing nyakkendő. Lányok esetében meg...
2010. jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a hozzászólásaid alapján csak simán retard vagy. :D


Bocsi, de ez van. Kérdésed, és a hozzászólásaid végig csak téged minősítenek... :)


Grat., hogy 18 évesen ennyi eszed van.

2010. jún. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:

szerintem elöny ha valaki azért öltözik igy mert átérzi azt hogy honnan is indult,sokan vannak azért ienek is :):)

de ha csak divatból csinálod akk gáz:(

2010. júl. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!