Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hip Hop/Rap ruházat előny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hip Hop/Rap ruházat előny vagy hátrány?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 14:02
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
51%

Kedves kérdező, te miről beszélsz? Hogy jön ide, hogy a romát nem szólom le? A roma is egy undorító faj, és te is az vagy az ilyen öltözékeddel. Öltözz úgy, gondolom egyéniség akarsz lenni, hát csak közlöm, minden 1000. ember ír öltözik, úgyhogy messze sem vagy az. :)

Igen, képzeld el, volt már olyan, hogy épp állás interjúra vártam a folyosón és egy talpig emós srác állt még ott, előttem. Előttünk egy hölgy volt, fél órán keresztül volt benn. Bement az emós srác, 2 perc múlva már jött is ki. Kiküldték. Nem, neked nincs 70ezer forintos öltönyöd, de az én világomba tudtak öltözni. Iskolába nem ülhettél be ilyen öltözékbe, mert haza küldtek. A mai világ az ilyen, a kommunizmusnak ez a része teljesen elveszett.


"És hogy ez mennyire rontja az országról alkotott képet, semennyire. A romák mennyire rontják? Az acélbetétes hülyék akik 40 fokban feketében vannak azok mennyire röhejesek?" - Erről beszélek, kedves mindenki. Szomorú, hogy a viselkedést is ide kevered. Bár az előző hozzászólásomban én is elkanyarodtam más fele, akkor most elmagyarázom, hogy te milyen hülye is vagy. Tehát, vagy te, aki felöltözik így, ilyen disznó módon, 5 számmal nagyobb cipőben. Most szerinted mennyivel röhejesebb az az acélbetétes talpig feketében lévő ember, a te öltözékednél? Semennyivel. Egyformán vicces, egyben elszomorító és szégyen. Erkölcsileg rontjátok az országot, szóval ne szidd a cigányt, amíg téged is lehet. Ez a viselkedés tette ilyenné a világot, mint amilyen. Nem vagyok kommunista, kizárólag ezt a részét hiányolom ebből a rendszerből.


" A cigányt aki normálisan öltözködik nem szólód le, nincs vele semmi bajod, de amikor bicskát dug a seggedbe akkor se összkép romboló?" - De összkép romboló, veled együtt. Ez, hogy jön ide, nem értem. Amúgy meg mindegy, hogy magyar, cigány, orosz, kínai, vagy mucsi, vagy akármi, minden típusban/fajban van gyilkos. Gondolom neked sok gondod van a cigányokkal, nem különben amúgy csak az irritáló öltözéked miatt.


De ahogy érzed. Gondolom, most majd jön a dolog, hogy nem foglalkozol velem, de ahogy érzed. Szégyenítsd magad ilyen öltözékben. :)


Na Szia. :)

2010. jún. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

látod ez a baj veled, meg a fajtáddal, azt hiszitek hogy csak az öltöny van meg a ti stílusotok féle lelencgyerek öltözet és közötte nincs semmi....elmondom h marhára tévedsz öcsém, attól h nem tölzöködsz undorítóan még nem kell egyből öltönyt húznod, én sem öltönyben melózok...mert létezik olyan hogy NORMÁLIS ruházat! stimm? normális nadrág és normális pulóver! nem feliratos, nem lebegős, nem ilyen elb.szott rapper hülyeség! világos?


az meg a másik, hogy ha nem vagy képes elfogadni a negatív kritikát akkor minek írsz ki kérdést? na mindegy, talán mire 18 leszel kinövöd ezt a hülyeséget

2010. jún. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

"Hát az lesz, mert az ilyen okostojásoknak meg akarok felelni és nem akarom az amúgy is romokban heverő ország - a cigányok miatt- összképét rontani az öltözködésemmel. Mintha a tanulatlanság kevésbé rontaná mint az öltözködés." - És még is miért van az ország a cigányok miatt romokban? Mert lopnak? Eddig is loptak. Mert ölnek? Eddig is öltek.


Nem a cigányok miatt van országos válság, te gyö*ér.

2010. jún. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

@14:34


Osztom a véleményed. Ez a beszéd. Megírtad tömören a véleményem.


Amúgy az ilyen hozzászólások kedves kérdező, csak téged minősít, akármilyen szögből is nézed.

2010. jún. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

értem a problémád.


az a baj, hogy te 50Centet hallgatsz és úgy gondolod, hogyha úgy öltözöl fel, akkor menő leszel, közben pedig szánalmasnak fog tartani mindenki, de nem oltalak tovább, kaptál már eleget ma...

2010. jún. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Nem értem mit kell ezen ennyit problémázni. Mindenki öltözzön úgy ahogy akkor. HA akar divatot követni kövessen, ha nem, akkor ne. De megjegyezném a minden nap öltönybe járok és és a ruhás szekrényemben csak 10 egyforma öltöny található emberkének, hogy hiába ugatod le, te is stílust követsz. Igaz, hogy nem rap, meg emo meg f.sz tudja milyen stílust, de mégis egy bizonyost követsz.Meg nem hinném, hogy a ruházat feltétlenül összefügg az erkölccsel.

Amúgy én nem követek tudtommal stílust, mielőtt kikezdene engem valaki. :)

2010. jún. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

"Meg nem hinném, hogy a ruházat feltétlenül összefügg az erkölccsel."


Innentől fogva viszont az a nagy talány, hogy aki nem bohóc az miért öltözik annak?

2010. jún. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Szerintem ful normális és nem csak azért lehet hordani mert kőveted a divatot hanem mer egyszerűen neked ez tetszik ebben érzed jól magad, mindenkinek van egy életérzése neked ez az. Atol még nem kell lenézni meg leoltani, mindenki kőveti a divatot kivéve aki lemaradt egy szinten és akkor azt osztja h még mikor fiatal voltam. Nekem is van egy ismerősőm egyik cégnél igazgatohelyetes 25 éves és rapper ruhába jár rapet halgat és sikeres ember. Igazábol mindenkit lehet szidni a stilusa miat de atol még belűl ugyan ugy ember és lehet kűlőmb anál mint aki mindig őltőnybe mászkál.
2010. jún. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

sztem meg nehogymár mindenki egyformán öltözzön. és ha valakinek fültágítója van? akkor mi franc lesz? nem a ti füleiteket tágítja hanem a sajátját, tudod azért van mindenkinek saját öntudata, hogy azt csináljon magával, amit akarjon. te járj öltönyben, ő jár bő nadrágban, más meg tágítja a fülét, vagy tarajt hord. kedves válaszoló, aki leszóltad, amiért így öltözködik, látszik hogy te is csak a külsőből ítélkezel. és ez kérlek szépen az ami lehúzza ezt az országot, nem pedig az, hogy ki mit visel.

kérdező és a válaszolók is, értsétek meg, hogy a belső számít, a személyiség, nem pedig az öltözködés, a hajviselet. nem értem miért baj az, ha valaki abban a ruhában jár az utcán amiben jól érzi magát. ha ünnepség van, vagy állásinterjú a kérdező is tud oda illő ruhát venni.

A válasz a kérdésre, hordhatod nyugodtan, én színes hajat viselek és piercingeket, ők meg rohangáljanak csak öltönyben és egyék a kefét hogy mi nem úgy nézünk ki mint ők és nem állunk be a sorba.

am kérdező, leszóltad a punkokat, hogy acél betétest hordanak. miért? ha te bő nacit hordasz ők meg nem attól neked sincs jogod ítélkezni.

peace 15Ł.

2010. jún. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
peace 15 éves leányzó, majd ha aktívan dolgozol akkor rájössz h nem egészen úgy mennek a dolgok ahogy elképzeled, nem mindenki engedhet meg magának mindent (és nem szóltam le ezzel senkit)
2010. jún. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!