Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hip Hop/Rap ruházat előny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hip Hop/Rap ruházat előny vagy hátrány?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 14:02
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, te most hülye vagy, vagy vak vagy, vagy félre olvastad?


Elmagyarázom érthetőbben: Minden ilyen csi*ka öltözet szégyen, bármennyire is gondolod, hogy menő, ez szégyen. Ez nem Amerika, hogy ez vagány, mert az ötvencent is felveszi ezeket a ruhákat.


Mire jó a bő nadrág? Nem férsz el a kisebben? Mire jó az XL -es póló? Semmire. Akkor minek veszed fel? Mert ez a stílusod. Örök életedben így fogsz kinézni? Elmész egy állás interjúra ilyen öltözékben szerinted felvesznek? Páros lábbal rúgnak úgy val*gba, hogy se**en csúszol Budapestig, hidd el.


Hidd el, hogy ilyen öltözékek rontják az országot erkölcsileg. Oké, mindenki szidja a romákat, ők pénzügyileg, ti meg erkölcsileg. Nem igaz, hogy nem lehet felöltözni egyszerűen. Ma már a bu*iság is divat.


De mondom, ahogy érzitek úgy öltözködjetek. De mint látod jó páran elutasítják, mert nem egy vagány öltözet.

2010. jún. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Te tiszta hülye vagy. Mintha nekem nem lenne 70,000 forintos öltönyöm. Mert gondolod hogy munkahelybe 18 évesen így fogok beállítani? Te el vagy veszve bazeg. Te már 11 évesen is öltönyben rohangáltál vagy mi? És hogy ez mennyire rontja az országról alkotott képet, semennyire. A romák mennyire rontják? Az acélbetétes hülyék akik 40 fokban feketében vannak azok mennyire röhejesek? Azért mert rapet hallgatok és úgy érzem jól magam, azért engem miért kell leszólni. A cigányt aki normálisan öltözködik nem szólód le, nincs vele semmi bajod, de amikor bicskát dug a seggedbe akkor se összkép romboló?
2010. jún. 29. 14:20
 13/41 anonim ***** válasza:
Szerintem rohadtgáz. Meglátok az utcán egy ilyen srácot, és röhögni támad kedvem. Emellet annyira bírom, hogy valaki rappet hallgat, amikor nem is értené a szövegét, az egyetlen dolgot benne, ami nem fos. Szar. Nem járnék ilyennel, az tuti. 15/L
2010. jún. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
hehe xD a bicskás rész vicces :D am meg öltözz úgy ahogy neked tetszik... sz*rd le más véleményét ha neked tetszik az a lényeg!!
2010. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Majd hallgatok Lady Gagat- meg Shakirát. Amúgy a rapet a ritmus miatt szokták hallgatni, aztán hogy érted vagy nem az az ő dolga.
2010. jún. 29. 14:23
 16/41 anonim ***** válasza:

tessék hagyni az acélbetétest. én azt hordom, meg tarajt, nekem azért nem jön be a rap ruházat és 'zene'. :D

15/L

2010. jún. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Annyira bírom amikor a Mongol IQ betyárok ide jönnek kioktatni.
2010. jún. 29. 14:24
 18/41 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok xD lady gaga xD akkor meg beöltözöl te is olyan szarnak mint a bad romance-ban mi? xDD am igaz azt nem a szöveg miatt hallgatják..
2010. jún. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Hát az lesz, mert az ilyen okostojásoknak meg akarok felelni és nem akarom az amúgy is romokban heverő ország - a cigányok miatt- összképét rontani az öltözködésemmel. Mintha a tanulatlanság kevésbé rontaná mint az öltözködés.
2010. jún. 29. 14:28
 20/41 anonim ***** válasza:
Fuxot ne, de a fullcap az jó =D
2010. jún. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!