Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig várjak a "MAJD"-ra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak a "MAJD"-ra?

Figyelt kérdés

December elején kezdtünk ismerkedni, beszélgettünk sokat és találkoztunk is többször. Azóta keres minden nap,igaz csak esténként ír és kevesebbet, mint korábban. Vasárnap lesz 2hete,hogy utoljára találkoztunk. Azóta nem igazán van tervben semmilyen találkozó, és mikor rákérdeztem, hogy mi ennek az oka, azt válaszolta, hogy nagyon elfoglalt, és ha szabad lesz, találkozunk, ne aggódjak. Annyira már ismerem, hogy tudom, össze lehetne hozni azt találkozót. Nem szokásom nyomulni, ezért nem kérdezem meg újra és újra,de nem értem, hogy miért jó neki minden nap egy keveset beszélgetni, ahelyett, hogy személyesen látna.60km-re vagyunk egymástól, 25évesen ez nem hiszem, hogy távolság. Szerintetek mennyi az az idő, amíg ez "normális" és tolerálható? Tényleg én "aggódom" túl? Szerintem természetes, hogy ennél több kontaktot igényelek. Sajnos nagyon tetszik, és nehezemre esne megszakítani a kapcsolatot.


Köszönöm a válaszokat!



2019. jan. 11. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Nem olvastam végig, de az ilyen elhúzódó ügyekben általában aznap éjfélig érdemes várni.
2019. jan. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%

Aki egy hét alatt nem tudja eldönteni, hogy van-e egy kávényi ideje arra aki szimpi, az csézzen, wowozzon vagy lolozzon inkább.

32/f

2019. jan. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!