Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit gondolnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

A helyzet :

-honap elején megismertem egy lányt

- első randi megvolt (ő javasolta hogy folytassuk)

-nekem utanna kezdődött az egy hónapos külföldi gyakorlatom

- már a második és a harmadik randit is megbeszéltük (februárra)

-az elején még naponta beszélhettünk neten és nagyon hamar sikerült tényleg komoly dolgokról is beszélni amiről csak ritkán beszél a másik

-az utóbbi hétben úgy érzem kezd lankadni a kapcsolat intenzitása

- 2 hét múlva tudok csak hazamenni


Kérdés :

1.lányok hasonló helyzetben ti min gondolkoznátok(a kapcsolattal összefüggésben) ? (érdemes e folytatni, milyen gyakran szeretnétek hogy a srác rátok írjon(inkabb gyakrabban vagy inkább tartalmasan, stb. )

2. Hogyan ráznátok fel egy ilyen kapcsolatot? Ha már voltatok hasonló helyzetben mi működött? (férfiak véleménye is érdekel)

3. Lányok, utanna preferálnatok egy 1 vagy több napos külföldi közös utat randiként?



2019. jan. 11. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem látnék ebbe bele sok negatívumot. Nehéz fenntartani minden napos minőségi beszélgetést ha nem tudtok találkozni és messze van a másik. Valamilyen szinten természetes, hogy lankad a beszélgetés. Úgy nagyon nem tudtok másról beszélgetni, mint hogy kivel mi történt aznap. Majd ha tudtok találkozni akkor visszaáll az eddigi állapot. Én mondjuk szeretem, ha gyakrabban ír. Ha történik vele valami vicces vagy érdekes, vagy küld valami vicces képet, videót stb. Így érzem, hogy sokszor eszébe jutok és megoszt velem sok dolgot a napjából.

Második randiként én mondjuk nem feltétlenül mennék egyből külföldi útra, de egy próbát megér. Ha nem nagyon tetszik neki az ötlet akkor meg kitaláltok valami mást. De ne aggódj ezen, ha tudtok újra találkozni akkor helyreáll minden.

2019. jan. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Párommal 4 és fél évig voltunk 200 km-es távkapcsiban. Szóval mindig minden a két félen és annak hozzáállásán múlik.

Az szinte lehetetlen, hogy kb 10 nap alatt elfogyjon az összes létező téma.

2019. jan. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%

Ne legyél csicska!

Várd meg, hogy ő keressen!


Esetleg küldj a címére virágot.

2019. jan. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az összes téma nem is de vagy inkább mély témák maradnak ami szerintem egyszer kétszer jön vagy a hétköznapi élet semmin különös pillanatai. Korábbi kapcsolataimban ott voltak a közösen megélt élmények. Akár csak egy kávézás közben is.


A külföldi út meg neki is tetszett. Inkább az bennem a kérdés hogy érdemes e több napra? És van bennem egy olyan érzés hogy szeretném bepótolni azt az időt amit külön kellett tölteni és egyben egy olyan (közös) élményt adni neki amivel meghálálhatom hogy ennyire rugalmas volt. Vagy csak túl gondolom az egészet?

2019. jan. 11. 15:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még korai a több napos, de ha neki nincs ellenvetése akkor mehet. Ha ezt így elmondod neki, hogy be szeretnéd pótolni azt az időt amit nem tudtál vele tölteni az tuti nagyon jól fog esni neki. :)
2019. jan. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És jó ötlet a virág egy randi után? Eddigi barátnők alapján kicsit erősnek tűnik :)
2019. jan. 11. 15:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon sokat beszélsz,és túlaggódod a dolgot,ezért lazulhatott a kapcsolat esetleg.És azt hiszem azokat a komoly témákat,amiket említettél szintén bőre eresztetted.

Miért nem viszed el belföldre a külföld helyett?Egy hétvégére,ha nem egy napos korándulást szeretnél.Nem hiszem hogya friss ismeretséget azonnal külföldre kell meghíni.Én úgy értettem Te fizeted az övét is.Az tetszett neki,de a beszélgetés gyakorisága viszont úgy érzed alább hagyott?


Ha tetszik a srác én örülök,ha minden nap ír.Ha kevésbé,akkor nem akarom az egész napot beszélgetéssel tölteni,ritkábban is válaszolok.

Szerintem nem kell felráznod semmit,nem tettél semmi olyat az írásod alapján ami miatt ne akarna veled találkozni amikor hazajössz.Már ha valóban tetszel neki.Ráadásul tök friss,baj ha ezt már most fel kell rázni.

2019. jan. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!