Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti mit gondolnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit gondolnátok ha a srác ezzel a kocsival jönne elétek randira?

Figyelt kérdés

Nyilván ha már értetek megy akkor nem az első randi, és mivel már randiztok ezért tetszik nektek az illető, szimpatikus stb. Ez befolyásolna bármit is?


[link]


2017. márc. 2. 16:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha eddig is szimpatikus volt, akkor nem ettol lesz meginkabb az, ha pedig ahogy jobban megismerem es esetleg megse olyan szimpi, akkor nem tartana mellette az auto.
2017. márc. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Huhh... Én nem ítélkezek első benyomás alapján. Így nem tudom megmondani...
2017. márc. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Pont leszarom, az ex polskival jött, a páromnak meg nincs autója.
2017. márc. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Megkérdezném, hogy anyuci vagy apuci vette-e neki, mert huszonpár évesen ha valaki egyetemista/főiskolás még (márpedig nálam ez szükséges feltétel, mivel én is ezt nyújtom), akkor nehezen tud saját pénzből ilyet venni.
2017. márc. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
54%
Semmit.Gazdag,jaj menkeülnöm kell.Inkabb jott volna villamossal.Igy mar nem lesz a pasival semmi.Ezeket gondolnam.
2017. márc. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Tetszene, hogy szürke, mivel az egyik kedvenc színem és kb. ennyit is értenék a kocsikhoz.


Nyugtáznám, hogy sajnos ő sem chopperrel jött és reménykednék, hogy jó randink lesz.

2017. márc. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Megdobogtatta a szívem ez a szépség.
2017. márc. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Hány éves a srác, mit dolgozik és kinek a pénzéből vásárolta. Engem ez érdekelne inkább. Ha maga kereste meg az autó árát normális úton akkor fel is néznék rá. Korból is lemérhető azért (ha 20-24 éves nem maga vásárolta de ha 34 akkor igen). De ha az anyja/apja tolta alá akkor menekülőre fognám. Az ilyen elkényesztetett újgazdagok képesek bármin és bárkin átlépni úgy hogy a szegényebbek problémáit nem tudják megérteni.
2017. márc. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
8 vagyok, nem az autó a döntő egy párkapcsolatnál. Hiába van ilyen autója ha bunkó,tapló,egoista,bántóan lenéző,újgazdagéknál nevelkedett és képtelen magának megteremteni ezt az anyagi színtet mint amit anyja-apja összehozott akkor kuka.Egy lánynak is lehet ilyen autója, szóval nem az autóval fogsz élni hanem a tulajdonosával. Én jobban értékelnék egy szegényebb srácot aki maga küzdi fel magát/külföldön dolgozik, mint azt aki ilyennel probál csajozni.
2017. márc. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Kifelejtettem: BKV járok mindenhova,mert nincs autóm. Nincsenek is olyan szüleim akik tudnának venni ilyet és sajnos munkanélküli vagyok. Egy hamar nem lesz ilyenem, feltéve ha valami csoda útján nem nyerek a 300-400 forintos szelvényemmel.
2017. márc. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!