Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti mit gondolnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit gondolnátok ha a srác ezzel a kocsival jönne elétek randira?

Figyelt kérdés

Nyilván ha már értetek megy akkor nem az első randi, és mivel már randiztok ezért tetszik nektek az illető, szimpatikus stb. Ez befolyásolna bármit is?


[link]


2017. márc. 2. 16:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Baromira nem befolyásol semmit, hogy milyen autója van, mivel nem értek az autókhoz. :D

Jó, egy Trabantot meg tudok különböztetni egy Lamborghinitől, de a kettő kategória közé eső autók nekem mind egy tészta. Szóval nagyon megszívná szegény srác, ha egy drága autóval akarna előttem felvágni, mivel nekem valószínűleg fogalmam sem lenne róla, hogy az egy drága autó. :D

Egy autón én azt szoktam megnézni, hogy mennyire van tisztán tartva, kívül-belül is. Szóval egy sárfoltos drága autó, ami tele van morzsákkal meg porcicákkal nálam sokkal alacsonyabb kategóriásnak számít, mint egy szépen tisztán tartott olcsó autó. :)


30/N

2017. márc. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ne legyünk álszentek biztos, hogy jó belépő, de a többi rajta is múlik, hogy milyen maga a férfi.
2017. márc. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Arra gondolnek, hogy akkor az esti setabol nem lesz semmi.:D

Ugyanis szamomra nincs annal romantikusabb.

2017. márc. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét választ kérek: miben befolyásol engem, hogy neki milyen autója van? Randi után odaadja ajándékba?
2017. márc. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Jó autó = menő manó = nedves lány.


Szóval aki jó autóval jár azt a benyomást kelti, hogy menő, azaz tele van a zsebe, rendelkezik némi hatalommal más emberek felett. Ez pedig imponál a nők nagy többségének. Ez sajnos tény, különben nem jönne ezzel mindenki (nem csak itt).


Nyilván az értelmesebb nők ezen átlátnak és még többet akarnak... :D Nekik nem elég egy jobb autó.

2017. márc. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Arra, hogy a fenébe ez a srác le akar nyűgözni az autójával?! Vér ciki, hogy ilyen felszínes pasassal randizom, mikor jön a következő busz...
2017. márc. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Annyit értek az autókhoz, hogy eltudom dönteni tetszik-e vagy sem. A színe szép, az orra furcsa. Semmiben nem befolyásol.
2017. márc. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Értem senki ne jöjjön semmilyen autóval sem. Nem szállok be idegen autójába. Ott találkozunk a randi helyszínén.

Amúgy a színe szép, és kívülről jól le van takarítva.

2017. márc. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nekem leesne az állam. Szerintem rögtön megdobbanna a szívem, hogy bárcsak kipróbálhatnám milyen vezetni.
2017. márc. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Semmit.
2017. márc. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!