Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egyiik lány aki bejön nekem bele van zúgva egyik haveromba (legalább is azt állitja) de a haverom le se szarja már probáltam magamra felhivni a figyelmet de nem sikerült :( Mit tegyek???
2010. jún. 29. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
:S Szerintem semmit.. Egy olyan lány aki inkább azért futkos, amit úgyse kaphat meg elég gáz..:) Mutasd meg hogy ki vagy te.És ha tényleg annyira tetszik neked, akkor ne mutasd ki ezt neki..Viselkedj úgy vele mint mindenkivel..flörtölj előtte a lányokkal..
2010. jún. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
aha ez jó ötlet kösz a választ.
2010. jún. 29. 13:12
 3/4 anonim ***** válasza:
nincsmit;)
2010. jún. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tom, sztem ha előtte más lányokkal flörtölsz, nem fogja érdekelni, mert a haverod kellene neki. Próbálkozz inkább nála, ne más csajoknál. Ha meg nem jön össze, akkor sincs baj, van még rajta kívül 1000- meg 1000 másik csaj, hidd el nekem.


Amúgy meg ha tényleg szerelmes.......hát nem tudsz vele mit kezdeni..

2010. okt. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!