Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan változtassak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

az a jelenlegi problémám (ah elnézem nem vok egyedül)

h túl sokat vok itthon, és nem mek el bulizgatni

egy eléggé visszahúzódó srác vagyok, so nekem nem oylan eccerű az, h akkor ugorjunk le bulizni,

nekem ahhoz kell egy biztos pont, egy barát, akivel tudok menni, de jelenleg az összes barátom inkább otthon ülő, nem bulizós típus(csak ők nem akarnak ezen változtatni)

a kérdésem az lenne, h miben tudnék változtatni, h el tudjak járni ismerkedni, barátokat, barátnőt szerezni

válaszként nem azt várom, h "akkor menj"


20/f


2010. jún. 29. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
menjel haza
2010. jún. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ismét egy önbizalomhiányos fószer aki azt hiszi h itt megoldást talál... ha most úgy érzed h nem mersz elmenni egyedül bulizni akkor azt hiszem h nem is vagy olyan ember akinek ez igazán hiányzik az életéből... én meghalnék ha legalább hetente egyszer nem mennék el bulizni... van hogy egyedül megyek tök idegen helyre de mivel állandóan beszélek és beszélek könnyen megy az ismerkedés... de ez nem azt jelenti h összefekszem mindenkivel aki az utamba kerül... vegyél rá egy barátodat h menjetek el egyszer valahova aztán lehet neki is megtetszik...
2010. jún. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy a Feri!
2010. jún. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
b@szd ki ezt a linket... minden kérdéshez elküldöd... semmi vicceset nem találok benne...
2010. jún. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
gyere kaposváron várlak ugorjunk le valahova és igyunk el pár agysejtünket
2010. jún. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!