Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elegem van, de hogy változtass...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van, de hogy változtassak? Kort és nemet kérnék.

Figyelt kérdés
Változtatni akarok de nem megy. 22f vagyok. Születeésem óta nem látok az egyik szememre,amiért nem merek ismerkedni,félénk és visszahuzodó vagyok, nem tudom elfogadni magam így.Mivel bnőm még nem volt így sajnos a csajozás sem megy,amihez tök béna avgyok. Nem érzem magam 22nek mert nincs bennem semmi férdias, vékony a kezem stb..A korombeli srácok mind férfiassabbak külsőre és érettebbek is sztem nálam..Szeretnék már egy komoly kapcsolatot, több barátot,de nem vagyok bulizós ismerkedős tipus..
2011. febr. 20. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit figyelj a külsődre, vegyél újjabb ruhákat, sportolj valamit... és keress valami szociális érintkezési formát. Ha nem kocsmázás akkor sportkör. Vagy tánctanfolyam. Vagy akármi.
2011. febr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden lány arról beszél hogy fontos az hogy helyes legyél, jó legyen a tested stb.. de ez valójába nem így van.. a legfontosabb a kisugárzás... ha van kisugárzásod, mersz ismerkedni jófej vagy akkor szinte nyert ügyed van... a következő a tanácsom.. menj el fodrászhoz csináltass magadnak vmi jó hajat, ami neked is tetzsuk vegyél uj ruhákat lehetőleg vmit a mai divat szerint de a lényeg hogy neked is tetszen és jól érezd benne magad. ezen kívül menj el sportolni, kondiba .. szerezz barátokat akikkel eljárhatsz bulizni és innen gyerekjárék :) sok sikert
2011. febr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a 2. vagyok amugy 16/L
2011. febr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Öregem! Hányszor fogod még ezt a kérdést feltenni??
2011. febr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tyler913 ***** válasza:
Ha tenyleg segitseg kell irj ram privit.Tul hosszu lenne itt magyarazgatni.Udv.
2011. febr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!