Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Változtassak a viselkedésemen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtassak a viselkedésemen?

Figyelt kérdés
Sok fiúnak az a baja, hogy "félnek" a lányoktól, én egyáltalán nem félek, nekem mindössze az a problémám, hogy valójában nincs MIT beszélnem olyan valakivel, akit nem ismerek, így a csajozás kilőve. Nem tudok fecsegni, meg valótlanságokat állítani, mert ahogy észrevettem, csajozás közben a fiúk "hajlamosak" ilyenekre. Szóval erre szerintetek van valami megfelelő praktika? Az a variáció, hogy "még nem találtad meg az igazit", nem vonz..:)
2011. jan. 10. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:

az külön jó, hogy nem akarsz hazudni

csak van már valami általános témád, ha nincs, akkor nem érdekel eléggé a lány, vagy nem vagy túl intelligens (de nem ez derül ki a kérdésből)

keress olyan lányt, aki tetszik, nagyon tetszik (esetleg nem először látod, van közös találkozási pontotok = már témátok is)

2011. jan. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát, témákat tudok felhozni végülis...de sajnos olyanokat, amik engem igazán nem érdekelnek. mert amik engem érdekelnek, és amiben jártas vagyok, mint pl. zene, festészet, írás stb. azok általában mást nem érdekelnek. á, mindegy is
2011. jan. 10. 20:16
 3/6 szamóca. ***** válasza:

pedig a megoldás ha tlaálasz egy olyan lányt, akit érdekelnek azok a dolgok amik téged is :)

azért csak óvatosan, ha az első öt percben elkezded elemezni marquez száz év magányát az a legtöbb embert elijeszti :D

a kezdet mindig nehéz és kínos is gyakran, de ha csak egystlen olyan témát találtok amiről el tudtok beszégletni utána már jön minden magától... gondolom.

2011. jan. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"elkezded elemezni marquez száz év magányát"


azért ennyire durva nem vagyok :)


de amúgy igen, kisegítve nem lettem, mind eddig sohasem, akármit kérdeztem, nem is tudom minek látogatom ezt az oldalt..talán hogy lepontozzanak :) azon mindig mosolygok :)

2011. jan. 10. 20:26
 5/6 szamóca. ***** válasza:
100%

nya egyébként konkrétan a kérdésedre válaszolva: nem, ne változtass a viseledéseden. semmi értelme, úgyis kibukik.

egyébként nem az iagzit nem találtad meg, esetleg csak még nem találtál művelt nőt:DDD manapság ritkanépség

2011. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

aranyos gyerök lehetsz :P

de most komolyan, tényleg ne változtass, csak várj

2011. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!