Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszahallottam, hogy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahallottam, hogy azt mondjak rolam egy paran (3 csaj) hogy K**va vagyok. Pedig eddig meg baratom is alig volt. Rossz indulatu pletykak? Vagy en kene valtoztassak a viselkedesemen? . Vagy talan irigyek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te tudhatod,hogy hogyan viselkedsz,mi így nem tudjuk megállapítani,de ha mérlegelsz magadban és úgy gondolod a vádak alaptalanok,miért is jut eszedbe egyáltalán,hogy Neked kellene bármin is változtatni?Azok a lányok lehet irigyek,de ha nincs alapja ennek,akkor nem kell mindent elhinni!
2009. jan. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem ismerünk, ezért nem lehet megmondani. Mondgyák helyett pedig mondják.
2009. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha te nem tartod magad annak, ne foglalkozz velük. Amúgy auz, hogy k**va, a lányok 45%-ra mondják, TÉVESEN. Az a k**va, aki pénzért szeretkezik és nem élvezetből.
2009. jan. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A 3 csaj gondolom sülve-főve együtt van és a suli szupercsajai... ők a legnagyobb qrvák valószínűleg. Ne foglalkozz az ilyenekkel. Nálunk is megy a qrvázás, mindenki qrva. Ha még sose volt pasija és visszafogottan öltözködik és jótanuló és kedves akkor is. Most úgy látszi, ez a divat... mkit leqrváznak ha van rajta sapka akkor azért, ha nincs akkor azért. Nem tudnak magukkal mit kezdeni, azért pletykálnak. Lehet irigyek is.

Nem tudom hogyan viselkedsz, de ne adj rá nekik okot. De mondom, ne foglalkozz vele akárkire rámondják akkor is ha nem igaz. Te tudod hogy nem vagy az és akik jól ismernek gondolom ők is. A csajoknak pedig mondd meg, hogy szánalmas dolog valaki háta mögött pletykálni ráadásul olyat, aminek nincs alapja.

2009. jan. 8. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!