Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kellek senkinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

20 éves budapesti egyetemista fiú vagyok, és egyszerűen nem találok senkit, akinek kellenék. Életemben eddig összesen egy barátnőm volt, összesen másfél hónapig tartott, 2 hónappal ezelőtt. Azt hittem végre van valaki, aki akar engem, de tévedtem. Ő is hasonló cipőben jár, de nagyon bizonytalan lány, egy komoly kapcsolatra még 20 évesen is képtelen.


Fogalmam sincs hogy hogyan jöhetnék össze valakivel, mert már nagyon hosszú ideje magányos vagyok, és egyre csak rosszabbul érzem magam. Próbálkoztam már netes társkeresővel is, de az sem segített. Mind kigyúrt, pénzes, idősebb pasikra vágynak. Sok 20 éves lány még 24 alatt nem is ismerkedik.


Pedig nem arról van szó, hogy hülye lennék, vagy ronda. Ha most számok kellenek, akkor magasságom 188 cm, súlyom 74 kg, IQ-m 144, ezen kívül barna hajú és kék szemű vagyok. Bár nem vagyok egy izomagy, de pálcikaember sem. Személyiségemmel sincs gondja senkinek, sőt, előző barátnőm szerint velem volt valaha a legjobb neki, jobb, mint előző 5 barátja közül bárkivel (egyik sem tartott sokáig).


Egyszerűen nincs szerencsém, se lehetőségem ismerkedni, ahova suliba járok, szinte mind fiú, a maradék meg foglalt. De nem tudom, lehet hogy valami nagy gond van velem, csak nem tudom mi lehet az. De így már tényleg nem bírom sokáig... mindenkinek van valakije, csak nekem nincs, és úgy tűnik, hogy nem is lehet. Nekem ez jutott. :(


Ha valakinek mégis van ötlete, ami segíthetne rajtam, akkor ne habozzon.

Előre szólok: buliban nem ismerkedem (rendes barátnőt nem ott kell keresni), és képet nem rakok fel.

Köszi!


2010. jún. 28. 22:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
"bence te vagy?" ezen besírtam ='D
2010. jún. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
büdös vagy.
2010. jún. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Szoktál eljárni társaságban valahova?
2010. jún. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Hoppá, bocs véletlen kétszer küldtem el.

Szóval eddigiekre válaszolva: igen, BME. Szóval nekem kampec, ugorjak a vonat elé inkább?

És nem vagyok büdös sem, odafigyelek rá. Azt a keveset, amit egy fiúnak a külsejével kell tölteni, nem sajnálom.

2010. jún. 28. 23:14
 15/24 A kérdező kommentje:
Társaságba szoktam járni, de mivel BME, ezért szinte csak fiúk vannak.
2010. jún. 28. 23:15
 16/24 anonim ***** válasza:
Jajj, ne ugrálj te sehova, nincs veled semmi baj. Bárcsak én találnék magamnak egy hasonló valakit :S
2010. jún. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

haverom is bme-s, siratom is szegényt :(

ő még nálad is okosabb, és jobb fej, szóval nem veled van baj

2010. jún. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
"ő még nálad is okosabb, és jobb fej" - kösz, hogy ezt így látatlanban megmondod.
2010. jún. 28. 23:23
 19/24 anonim válasza:

Szerintem legyél magabiztosabb. Sokkal magabiztosabb. A legfontosabb a Pozitív gondolkodás. Ha előre elkönyveled, hogy nem lesz senkid, akkor valóban nem. De ha úgy állsz a dologhoz, hogy van esélyed a nőknél és magadat is tartod valamire, akkor nem lehet nagy gond. Nem kell feltétlen a suliban ismerkedni. Biztos van valami hobbid. Azon keresztül ismerkedhetsz lányokkal. Könyvtárban, Állatkertben, kutyasétáltatás közben, Nagy áruházakban. Odamész a magányos nőhöz és a segítségét kéred. Vagy te ajánlod fel. Rengeteg lehetőség van. Csak ne add fel és légy pozitív. A nők valahogy megérzik ezt rajtad, h bátortalan, elkeseredett vagy. De ha magabiztosnak mutatkozol akkor lesz esélyed.


19/F

2010. jún. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
hát humorban mindenképp ;)
2010. jún. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!