Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kellek senkinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

20 éves budapesti egyetemista fiú vagyok, és egyszerűen nem találok senkit, akinek kellenék. Életemben eddig összesen egy barátnőm volt, összesen másfél hónapig tartott, 2 hónappal ezelőtt. Azt hittem végre van valaki, aki akar engem, de tévedtem. Ő is hasonló cipőben jár, de nagyon bizonytalan lány, egy komoly kapcsolatra még 20 évesen is képtelen.


Fogalmam sincs hogy hogyan jöhetnék össze valakivel, mert már nagyon hosszú ideje magányos vagyok, és egyre csak rosszabbul érzem magam. Próbálkoztam már netes társkeresővel is, de az sem segített. Mind kigyúrt, pénzes, idősebb pasikra vágynak. Sok 20 éves lány még 24 alatt nem is ismerkedik.


Pedig nem arról van szó, hogy hülye lennék, vagy ronda. Ha most számok kellenek, akkor magasságom 188 cm, súlyom 74 kg, IQ-m 144, ezen kívül barna hajú és kék szemű vagyok. Bár nem vagyok egy izomagy, de pálcikaember sem. Személyiségemmel sincs gondja senkinek, sőt, előző barátnőm szerint velem volt valaha a legjobb neki, jobb, mint előző 5 barátja közül bárkivel (egyik sem tartott sokáig).


Egyszerűen nincs szerencsém, se lehetőségem ismerkedni, ahova suliba járok, szinte mind fiú, a maradék meg foglalt. De nem tudom, lehet hogy valami nagy gond van velem, csak nem tudom mi lehet az. De így már tényleg nem bírom sokáig... mindenkinek van valakije, csak nekem nincs, és úgy tűnik, hogy nem is lehet. Nekem ez jutott. :(


Ha valakinek mégis van ötlete, ami segíthetne rajtam, akkor ne habozzon.

Előre szólok: buliban nem ismerkedem (rendes barátnőt nem ott kell keresni), és képet nem rakok fel.

Köszi!


2010. jún. 28. 22:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

nekem is ez jutott.

ez van, megpróbálom elfogadni...

22f

2010. jún. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem Bence vagyok, több ilyen kérdést pedig nem kérek.
2010. jún. 28. 22:58
 3/24 anonim ***** válasza:
54%
Nem sajnáltatni akarom magam, de én is ebben a cipellőben járok. Elfogadtam, hogy egyedül leszel az elkövetkezendő pár évban:D aztán majd veszek vagy 20 macskát:D + 4 kutyát és kész:D
2010. jún. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ja és én csaj vagyok..:D
2010. jún. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
ha BME, akkor neked kampec
2010. jún. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
eleinte szedj össze lányokat buliban, és egyre tapasztaltabb leszel, egyre könnyebben fog menni a csajozás.
2010. jún. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
buliban nem lehet normális barátnőt szerezni és neked 144 az iq-d? valami nem stimmel
2010. jún. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

19 éves vagyok, egyetemista, világ életemben éltanuló voltam, egyáltalán nem vagyok csúnya, mégsem volt még sosem barátom. Mintha én nem kellenék senkinek. Valószínűleg magasak az elvárásaim: intelligens, rendes, hozzám hasonló gondolkodású, közvetlen srácot keresek.

Feltehetően nem jó helyen ismerkedünk, vagy magasak az elvárásaink, vagy csak szimplán ki kell várni, hogy felbukkanjon valaki. Bár kezdek türelmetlen lenni...

2010. jún. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
szerintem csatlakozz népesebb társaságba, na ott aztán ismerősöd ismerősével egy esti kocsmázás alkalmával össze lehet ismerkedni
2010. jún. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem Bence vagyok, több ilyen kérdést pedig nem kérek.
2010. jún. 28. 23:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!