Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi adhat nekem önbizalmat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi adhat nekem önbizalmat? Mitől lehetek magabiztos?

Figyelt kérdés

Lányok és az élet terén is értem. Minden rendben van velem, mondták hogy jóképű vagyok de kishitű és önbizalom hiányos.


18/F


2010. jún. 27. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Sikerek önbizalmat adnak. Sportban, Munkában, Életben, Sexben, Edzésben. Ezek adnak - jogosan - önbizalmat. Önáltatás csak egy darabig. Ha valamiben jó vagy.


plussz 1,2,3 feles Saint Hubi v. Jéger :] kis ideig buffol.


Dr.b.23F

2010. jún. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ebben van valami, köszi a választ :).
2010. jún. 27. 22:07
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, a sikerek nagyon. de a másik legfontosabb, hogy ne hasonlítsd magad soha másokhoz. egyszerűen csak légy önmagad és érezd jól magad a bőrödben, legyél békében önmagaddal, koncentrálj a jó dolgokra. végül, de nem utolsó sorban ezek nagyon meglátszanak ám kívülről is :) biztos neked is van olyan ismerősöd, aki hagyományos értelemben véve csúnya, de olyan kedélyes, és olyan jó a humora, hogy ez eszedbe sem jut, mikor a szemébe nézel.
2010. jún. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát igen..a sikerek:D

ha elérsz valami akkor tudod hogy képes vagy rá, és akkor az egy plusz én ebbe biztos vagy h te ezt tudod..

jól megmondtam:S

2010. jún. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!