Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szerezzek önbizalmat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek önbizalmat, vagy erőt?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nem ismer, de alig pár méterre szoktunk lenni egymástól, mert az ő barátnői beszélgetnek az én haverjaimmal, és nekem tetszik, de nem merek odamenni. Múltkor is lökdöstek, hogy mennyek már oda, de töketlen voltam, egyszerűen örültem, hogy lábon állok. Mit csináljak? Annyira nehéz:S Egyáltalán mivel szólíthatnám le? Olyan zavarban vagyok. 16/f
2011. jún. 8. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Szállj be a beszélgetésbe,amit mondassz intézd neki,nézz a szemébe,legyen gyakran olyan hogy nézed,és amikor rádnéz kapd el a fejed zavartan,ezzel azt jelzed hogy zavarban vagy ergó tetszik neked...
2011. jún. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"szia"

"mi a helyzet"

"hogy vagy"

"hogy hívnak"

"milyen órád lesz?"



Komolyan, mit hittél?

2011. jún. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bocsánat, de elég önbizalom hiányos vagyok, és antiszoc is :S És egyszerűen nem tudok megszólalni a közelébe, de ezeket kipróbálom
2011. jún. 8. 17:47
 4/6 anonim ***** válasza:

De kis aranyos vagy:))

ezek a kérdések viszont tényleg "hasznosak" így már elkezdted a beszélgetést!:)

egyszer várd meg suli után hátha tudtok valamit dumálni :)

2011. jún. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
hát menny el jedinek ott szerezhetsz erőt
2011. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Úristen tudtam hogy valaki fogja ezt mondani.xDDD "Velem van az erőőő" xD

Na de a témához kapcsolódóan próbálj vele beszélgetni,

Lökd le a lépcsőről, aztán mond hogy véletlen volt, így észre fog venni, és segits neki felállni( ha még feltud) aztán állj rá a lábára és kérj tőle bocsánatot.

Aztán legközelebb mikor közelébe vagy fejeld meg és mond azt hogy majdnem elájultál.

Ezután kezd el rappelni, táncolni, balettozni. Tetszeni fogsz így neki! xD

2011. jún. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!