Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet szétrombolni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet szétrombolni egy nő önbizalmát?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 22:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a pics@ba, keress mást... Nem érdemes időt pocsékolni ilyesmire.
2011. szept. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sz@r vagy az ágyban, nem tucc rendesen sz*opni se és még a zsírod is lóg.
2011. szept. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 krvua ***** válasza:
100%

letöröd az összes magassarkujának a sarkát...

olyan cuccokat veszel neki ami vagy nagyon kicsi rá vagy nagyon nagy...

2011. szept. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ártott pár egy hete egy büdös rib@nc, akkor úgy gondoltam, hogy valahogy tönkreteszem, ártok neki, de végül győzött a józan eszem és rájöttem, hogy én nem süllyedek le egy ilyen senkinek a szintjére, hagytam a fenébe, végülis ő vesztett egy rendes, helyes pasit.


Szóval én meg csak nyertem, hogy kiderült még idejében milyen nőszemély is valójában. :)

2011. szept. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod h milyen csúnya de ez csak akkor hatásos ha sokan mondják az enyém így vették el vagyis sosem volt de most még annyi sincs.De miért akarod ezt tenni biztos megérdemli az a lány?
2011. szept. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hm. Ha nem szexelsz vele és azt mondod ha kérdi, hogy azért nem, mert nem kívánod. Eszedbe sem jut róla a szex!
2011. szept. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy nőét? Szinte bármivel. Az is elég, ha beszélgetés közben nem fordítasz rá elég figyelmet, lerázod, megvárod, amíg megbeszél veled valami programot, és amikor felhív, hogy hol vagy már, közlöd vele, hogy teljesen elfelejtetted a dolgod.

Ennél messzebb MÁR NEM KELL MENNI, az már túlzás lenne.


Ha tényleg megérdemli a lány, akkor ezeket vesd be, mert ezek nagyon tudnak fájni, ilyen szempontból szívás is, ha valaki lánynak lenni.

Meg lehet kövezni, de elmondom, hogy először arra gondoltam, hogy "Úristen, miért akar ez így megsérteni egy nőt?M" De ha belegondolok, lehet oka rá, mert ha megnézzük a legtöbb mai lány - mindenkit hülyítenek, mindenkivel lefekszenek, a módosabb palikat kihasználják, és olyan flegmák, hogy hányingerem van tőlük. Pedig most a saját korosztályomról (is) beszélek.


16/L

2011. szept. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem a szépsége miatt van elszállva magától. Egyszerűen csak túl magabiztos, mint a tamponreklámokban. Amikor vele vagyok nem érzem hogy én lennék a férfi, szinte nem is engedi hogy nőként kezeljem.
2011. szept. 23. 23:24
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt beszéld meg vele! Semmiképpen se bántsd! Nem attól leszel férfi, hogy bántod, kezeld nőként.


Nincs annál undorítóbb, mint az, hogy ha így akarsz férfi lenni.


A lényeg, hogy beszélj vele, és kezeld nőként.

22/L

2011. szept. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt ne így akard megoldani ezt meg kell vele beszélni és igenis kezeld nőként nem lehetsz ilyen szemét h ezt így oldod meg.ÉN sem voltam ellszállva a szépségemtől de amikor szörnyként kezelnek az paffravág.
2011. szept. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!