Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Merjem bevállalni? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjem bevállalni? (bővebben lent) kíváncsi vagyok a véleményedre

Figyelt kérdés
IWIW-en a Csajok és Pasik alkalmazásban megnéztem, hogy kiknek jöttem be. Egy srác szimpatikus volt, egy városban lakunk, és írtam neki üzit, hogy ha gondolja akkor vegyen fel msn-en. Felvett tegnap, és beszéltünk. Szimpatikus volt, nem az jött le, hogy bunkó lenne, vagy valami, de egy beszélgetésből nem lehet mindent megtudni róla. Viszont hétfőn fogunk talizni. Picit van bennem egy kis félsz, mert mi van, ha nem tetszik a srác, és kiderül, hogy nem szimpi? Mit tanácsolsz nekem? (a srác 19, én 16)
2010. jún. 27. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 1 vagy 2 beszégetés után nem mennék el..
2010. jún. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
találkozol vele, és akkor ott el fogod tudni dönteni, hogy okés-e a csávó. ha nem akkor nem találkozol vele többet.
2010. jún. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát figyelj elmész és meglátod, hogy milyen; ha mégsem lenne szimpi egyszerűen közlöd vele, hogy nem akarsz semmi komolyat,max barátként.. vagyis én ezt tenném:)
2010. jún. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor mondd azt h legyetek csak barátok vagy valami ilyesmi..én is ilyen szituba voltam/vagyok... de ált.ez a barátos duma bejön.
2010. jún. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát... Picit bizonytalan vagyok :S
2010. jún. 27. 18:32
 6/9 anonim ***** válasza:
ilyen hülye kérdést...
2010. jún. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sem mennék el egy beszélgetés után, de ha még is, akkor biztos ami biztos olyan helyre menjetek, ahol többen is megfordulnak, nem egyedül lesztek. Az hogy találkoztok, nem jelent semmit. Attól nyugodtan megmondhatod neki, hogy nem szeretnél tőle igazán többet, csak haverkodni... Beszéld meg vele, hogy ez nem randi csak egy találka, aztán ha továbbra is bejön, akkor egy idő után elkezdhettek randizni is :)
2010. jún. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egy Plázához fogunk elmenni...
2010. jún. 27. 18:43
 9/9 anonim ***** válasza:
kérd meg a csávót h vigyen inkább szénbányába
2010. jún. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!