Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jelent valamit, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit, vagy csak szimpla, , baráti" nézés?

Figyelt kérdés
Barátnőimmel szoktunk 1 ilyen kis klubba, buliba menni és ott van 1 nagyon jóképű srác. Igazából bnőm ismerőse. Ott ő tulajdonképpen a ,,DJ" is meg minden ilyesmi, világítást is ő kezeeli. Nem sokat néztem rá de amikor igen akk többnyire összeakadt a tekintetünk és mosolygott. Nem tudom h ez jelent e vmit de pl az egyik ,,fényt" világítást is felém, pont rám irányította egész idő alatt...igazából bnőmnek nagyon bejön, odavan érte (de ő ezt nem tudja) és mikor lefényképeztem őket (nem vették észre) akk is pont rám nézett (jó hát a kamerába)állítólag mindenkivel kedves, minden lánnyal. Lehet h csak félreértem sőt sztem igen, csak kíváncsi vok a véleményetekre:)
2010. jún. 27. 12:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Jó hát nem tagadom végülis bejön a srác, de csak úgy mint bárki más jó pasi...és nem is terveznék semmit, sőt igazából már nem is izgat ez az ügy. Én 16 vok ő meg nemtom pontosan, de 20 körül lehet.
2010. júl. 1. 20:49
 12/12 A kérdező kommentje:
Odajönni hozzám meg am se jönne, mert van dolga bőven (nem félreérteni) meg bnőimmel vok 1 asztalnál, szal tulajdonképpen nem diszkó ez, hanem ilyen bár, karaoke meg ilyesmi...
2010. júl. 1. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!