Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jelent valamit, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit, vagy csak szimpla, , baráti" nézés?

Figyelt kérdés
Barátnőimmel szoktunk 1 ilyen kis klubba, buliba menni és ott van 1 nagyon jóképű srác. Igazából bnőm ismerőse. Ott ő tulajdonképpen a ,,DJ" is meg minden ilyesmi, világítást is ő kezeeli. Nem sokat néztem rá de amikor igen akk többnyire összeakadt a tekintetünk és mosolygott. Nem tudom h ez jelent e vmit de pl az egyik ,,fényt" világítást is felém, pont rám irányította egész idő alatt...igazából bnőmnek nagyon bejön, odavan érte (de ő ezt nem tudja) és mikor lefényképeztem őket (nem vették észre) akk is pont rám nézett (jó hát a kamerába)állítólag mindenkivel kedves, minden lánnyal. Lehet h csak félreértem sőt sztem igen, csak kíváncsi vok a véleményetekre:)
2010. jún. 27. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy : "egyszer de jó lenne" .
2010. jún. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

hát esetleg menj oda hozzá beszélgetni,vagy mosolyogj vissza rá.

ha komolyabbra alakulna,barátnővel előtte mindenképp tárgyald le,hogy zavarná-e!

2010. jún. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ugye jó magas a dj pult vagy hogy hivják azt az asztalat amin a sok ketyere van:) Az mögött lehet szopatni ám rendesen! Nézésre vissza térve--> "húú egyszer megkell hogy dugj@m ezt a kis sunát"
2010. jún. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) visszamosolyogtam rá, de nem néztem sokáig, ő meg igen asszem...ezjó xD az utolsó hozzászólás, de azért azt ne. Szerintetek ha akarna vmit akk lépne, vagy fog lépni?
2010. jún. 27. 13:15
 5/12 anonim ***** válasza:
sajnálom ez az igazság, sok olyan kis partiqrva van akit tök lazán megkaphat akkor amikor akar, és miért??? Mert az ilyen 13-17 éves kis ribancoknál az a menő ha minnél ismertebb pasival, alfahimmel, helyi menőcsávóval dugS.z, hiába is akármilyen ronda a gyerek, neki megéri mer igy lesz ismeretsége és a barátnői között dicsekedhet vele h de jó volt vele meg a hasonlók... SAJNÁLOM
2010. jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pedig ő nem ilyen sztem..kedves és figyelmes meg komoly, ezt hallottam róla. na mind1
2010. jún. 27. 13:34
 7/12 A kérdező kommentje:
Azért még várom a válaszokat:D
2010. jún. 27. 14:51
 8/12 anonim ***** válasza:

Szóval a helyzet az, hogy nagyon bejön neked ez a srác, ő pedig küld neked olyan jelzéseket, amiből arra következtethetsz, hogy tetszel neki, és nem tudod, hogy vajon ez nála természetes viselkedés, vagy akar tőled valamit...

Ismerős érzés. A helyzetet meg csak nehezíti, hogy a barátnődnek bejön. A barátnődre szokott mosolyogni, szemezni vele? Mert ha nem, akkor hiába jön be neki a srác. Figyi, ha akar tőled valamit, akkor úgyis próbál közeledni, oda menni hozzád valamivel. De ha nem vagy félénk, akkor akár te is oda mehetsz valamilyen ürüggyel:)

Állítólag ebben már semmi rendkívüli nincs. Majd írj:)

2010. júl. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
tuti hogy bejösz neki mert énis állandóan szemezek azzal a csajjal aki bejön nekem.Ha neked is bejön mosolyogj vissza rá. Már lépnie kellett volna valamit, oda kellett volna mennie hozzád. Ha legközelebb nem kezdeményezz menj oda te hozzá mint ahogy előttem írták. Régebben énis ilyen voltam de mamár simán leszólítom a lányokat, lehet hogy azért van mert komoly a srác, mint ahogy mondták neked. Majd írj hogy miylenvolt vagy ha még van kérdésed kérdezz. =)
2010. júl. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok, a korod és a srácét írd le lécci. :)
2010. júl. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!