Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez túl személyeskedő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez túl személyeskedő?

Figyelt kérdés

Tavaly végeztem az egyetemen és egy egyetemi tanár bár nagyon kedves szerintem, de egy idő után szerintem túl személyes volt.

Ajándékba postán küldött néhány könyvet, eléggé féltékeny lett a párom. Mondjuk ezeknek a könyveknek örültem, mert nagyon jók.

Nem tanított, sőt nem is látott engem ha csak a neten rám nem keresett.

A levelei is kedvesek voltak, sok volt a mosoly smile :)

Én hiába mondtam a páromnak,hogy ez csak szerintem szakmai dolog, talán azért ilyen velem, mert én is egyetemet végeztem.

Nyáron elkérte a telefonszámom, jól meg is ijedtem. Azt mondta feltétlenül beszélnünk kell, közben nem mondott semmi olyat, amit levélben ne lehetett volna leírni. Lehet van igazság abban, amit a párom mond, de nem is tudom. Azt mondta , hogy csak úgy nem adnak postára könyveket tanárok diákoknak.

Meg hát majdnem 1 éves babával vagyok itthon , nem hinném, hogy bármit akarna is tőlem, hiszen ő is családos.


2018. dec. 4. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem pedig közeledni akar feléd...
2018. dec. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lady Beth ***** válasza:
Nem feltétlenül kell mindenben a rosszat látni. Vannak még nagyon rendes, lelkiismeretes emberek, még ha ez nagyon furcsának is tűnik.
2018. dec. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, utolsó válaszadó szerintem is nagyon rendes ember és elolvastam a hallgatói véleményeket róla, ott is azt írták. Engem biztat a doktorira is, még azt is felajánlotta, hogy vezet témát és szerintem az ilyen rendes embereket meg kell becsülni.
2018. dec. 4. 15:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Ez számomra már túlmegy a puszta kedvesség határán. Ha nem nyomul, akkor nem kell belőle problémát csinálni. Mindenesetre érdekes viselkedés egy diák felé.
2018. dec. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazából én nem voltam a hallgatója. Erre mondta a párom, hogy akkor a neten biztosan utánam keresett. Érdekes, mert aki ismer engem mindenki tudta, hogy 15 évvel idősebb nálam a párom, talán ezért alakult ki ez a helyzet?

Azt tudom, hogy a precizitása, tudása miatt pedig pont ilyen témavezetőre lenne szükségem. Nagyon nehéz olyan tanárt találni, aki ilyen segítőkész, de aki hallgató az tudja miről beszélek. Én őszinte leszek, kicsit tartok attól , a párom reakciójától ha elvállalná a témavezetést, akkor nehogy nekem legyen ebből gondom. A párom is érdekes, mert neki is fontos ami nekem (pl ez a továbbtanulásom) , de ma bevallotta hogy nem most jött le a falvédőről.

2018. dec. 4. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!