Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi az a téma amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az a téma amit nem szabad felhozni első randin? MI az ami túl személyeskedő esetleg sértő?

Figyelt kérdés

Egyik haver meséli, hogy az első randin a nő megkérdezte tőle, hogy csalta-e meg a partnerét és ha igen,akkor mi motiválta erre? Ez úgy a beszélgetésük 10 percében történt. A srác annyit reagált, hogy a randi végén fog erre választ adni.

Szerintem ez ismerkedési szakaszban elég tolakodó kérdés, nálam biztosan kivágná a biztosítékot. Gondolom a nőnek lehetett rossz tapasztalata korábban.



2017. aug. 8. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Néhány példa:

"Hányan voltak előttem?"

"Tudod, hogy nagyon hasonlítasz az exemre?"

"Anált bírod?"

"Már nagyon vágyom egy kisbabára."

"Mennyit keresel?"

"Tudsz főzni?"

"Szerinted jövőre sikerül elsöpörni a Fideszt?"

"Voltál már szellemidézésen?"

"Téged hányadik sör üt ki?"

2017. aug. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kiegészíteném még, amik velem történtek:


-elraboltak az ufok

-nem mennél inkább vissza informatikusnak, kecskepásztorság helyett?

2017. aug. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Sokat beszél az exérők,milket csináltak anno közösen..
2017. aug. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Politika és vallás
2017. aug. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz ezt általánosságban megmondani. Szerintem sok múlik azon, hogy a feleknek mennyire sikerül egymásra hangolódni és feloldódni egymás tàrsaságában. Az sem mindegy, hogy hogyan kerül elő egy-egy téma. Tök váratlanul nekem szegeznek egy kérdést, vagy a beszélgetés során szóba kerül. Az sem mindegy, hogy mennyire erőszakosan követelik a választ. Általánosságban aknamező a pénz, a politika, a vallás, az exek. Ugyanakkor nehéz teljesen kikerülni ezeket a témákat.
2017. aug. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az jogos kerdes mennyire huseges. Az is hogy hany kapcsolata volt, egyaltalan emlekszik-e mindegyik nevere.
2017. aug. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az exemnek 25cm, neked mekkora ?

31/f

2017. aug. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A megcsalós tök jogos kérdés szerintem. Én pl nem akarnék egy percet se elfecsérelni olyanra, aki csalta már meg párját... ha "csak később" válaszol, akkor hogyan fogja visszaadni akkor azt az időt, amit rá pazaroltam? Én is készséggel válaszolnék erre a kérdésre, és örülnék, hogy a másiknak fontos ez a téma.


Amúgy a legtöbb dolog inkább attól függ, hogy valaki konkrétan nekiszegezi a kérdést a másiknak, vagy beszélgetnek, és a beszélgetés során eljutnak adott témához. Én pl húznám azért a számat, ha első randin letámadna a pasi, hogy melyik pártra szavaztam a legutóbbi választásokon, de ha úgy általánosságban beszélgetünk politikai témákról az szerintem tök szuper, sokat elmond egy ember világnézetéről, hogy hogy gondolkozik ilyen dolgokról.

2017. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Politika, vallás, exek, bármilyen negatív dolog, akárki-akármi szidása.
2017. aug. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem a mikor szexeltél utoljára a legalja.. :D
2017. aug. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!