Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin témák?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin témák?

Figyelt kérdés

Első randin miről szoktatok beszélgetni, mármint úgy értem, hogy inkább egymást megismerő kérdések, vagy ilyen hülyéskedés úgy mindennel épp?

valaki 1-2 jó témát írhatna:)



2015. jún. 22. 07:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Me legyél nevetséges, ennek magától kell jönnie majd. Én pl úgy megyek első randira, hogy az ismerkedést már letudtuk...


24/F

2015. jún. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A randi nekem is az, amikor már az illető ki van választva párkapcsolatra.:)
2015. jún. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én pl szombaton voltam első randin. MI előtte kb 2-3 hetet beszéltünk.Szóval teljesen nem voltunk egymásnak ismeretlenek. Megkérdeztük egymás napját stb aztán beszéltünk a munkáinkról,barátainkról,suliról,bulikról zenéről,akkor egymásról,hogy ki mit gondol. Ennyi..
2015. jún. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Há sz*pkia picshájáát annaka Francik***@nak
2015. jún. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!