Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek van helyi vendéglátós...

Nektek van helyi vendéglátós egységből túlzottan közvetlen, személyeskedő ismerősötök? Helytelenül érzem rosszul magam miatta?

Figyelt kérdés
kisvárosban van egy gyrosos ahová komolyan mondom azért nem megyek túl gyakran mert túl közvetlen a főnök. lehet nekem kéne elásnom magam hogy nemhogy örülnék hogy foglalkoznak velem, de nekem kicsit zárkózotabbként nem esik a legjobban hogy mint régi ismerőst köszönt állandóan, érdeklődik a családi, munkahelyi helyzetemről, közeli ismerőseként bánik velem, mikor csak felszínes beszélgetések folytak le. ajánlott munkát a helyen, véleményem kéri a kiadott kajáról, túlzott közvetlenséggel jár el. sehol máshol nem tapasztaltam ilyet
2018. szept. 24. 21:47
 1/2 A kérdező kommentje:
ja és mindketten hetero férfiak vagyunk hozzátenném, a főnök boldog párkapcsolatban vidéki faluból de vendéglátós családból származik legalább két környékbeli városban saját vendéglátóhellyel
2018. szept. 24. 21:49
 2/2 anonim ***** válasza:

Videki falubol szarmazik? Akkor azert, mert neki ez a természetes viselkedés. Nemelyik ksvarosban is sokszor előfordul.

Nem tudom te hová valósi vagy, de sokaknak ez az alap viselkedés.

Egyébkent nekem is sok lenne picit.

2018. szept. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!