Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csókolózás miért veszítette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csókolózás miért veszítette el a jelentőségét? 3x annyi emberrel csókolóztam életemben, ahánnyal szexeltem és nem rajtam múlt. Úgy "dobálóznak" az emberek a csókkal, hogy nem is gondolják komolyan

Figyelt kérdés

Kb. 2,5x-3x, ahogy így számolgatom.


Tipikus sztori: Első randin néhány óra beszélgetés után látom, hogy van valami vonzalom már, nekem bejön a másik és a jelekből azt hiszem én is neki. Előtte már a kezünk is összeért beszélgetés közben, egyre közelebb ültünk egymáshoz finoman, stb és akkor csókolózunk. Többnyire jól alakul, 80%-ban visszacsókol és utána a randin még 5-10 perc csókolózással telik és ilyen módon kicsit jobban összemelegedünk. Úgy válunk el, hogy jó volt a randi, legyen még folytatás.


Aztán ír a másik, hogy ő mégsem érzett úgy vonzalmat, mégsem úgy gondolta, mégsem stb-stb...

Nem azt mondom, hogy a csók hatására már hozom a jegygyűrűt, de azt hinné az ember, hogy az azért jelez valamit, legalább annyit hogy a két ember tetszik egymásnak és akarnak valami folytatást.


2018. nov. 29. 09:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

6-7-8:

Ugyanazt a hülyeséget beszélitek mind.


Ha nem akarja, hogy megcsókoljam, fordítsa el a fejét vagy finoman tegye oda a kezét, állítson meg. Szoktak ilyenek történni, velem is előfordul gyakran. Akár azért mert nem tetszem neki, akár azért mert túl korainak tartja. Olyankor folytatjuk a beszélgetést, mintha mi sem történt volna. Nem kell ezt felfújni, mint pl a 8-as írja. Le lehet ezt reagálni mindkét félnek normálisan is.

Én vagyok a férfi, nekem kell próbálkozni, kezdeményezni.

2018. nov. 29. 18:55
 12/12 anonim ***** válasza:

Nincs baj azzal, hogy kezdeményezel, ő pedig kíváncsi és hagyja. Ettől függetlenül nem ők dobálóznak a csókokkal, hanem te. Ők viszonozzák (vagy éppen nem) amit te dobálsz

nekik. Ha várnál a harmadik randiig, lehet hogy el is jutnál addig. Lehet hogy akkor sem. De azért vicces, hogy azon dühöngsz itt, hogy a sok szemét nő hagyja hogy megcsókold. Hiszen ez is egy teszt, lesznek-e pillangók a gyomorban stb. Nem voltak, ennyi a sztori. Szerintem ha várnál amíg jobban megismernek, és jobban érdekled őket, a csók is vonzóbb lenne. Én képtelen volnék egy idegennel első randin vonzalmat érezni. Ha alapvetően helyes, talán visszacsókolnám, de a vonzalom később jön sok embernél. Első randit ez tönkrevágja.

2018. nov. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!