Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csókolózás miért veszítette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csókolózás miért veszítette el a jelentőségét? 3x annyi emberrel csókolóztam életemben, ahánnyal szexeltem és nem rajtam múlt. Úgy "dobálóznak" az emberek a csókkal, hogy nem is gondolják komolyan

Figyelt kérdés

Kb. 2,5x-3x, ahogy így számolgatom.


Tipikus sztori: Első randin néhány óra beszélgetés után látom, hogy van valami vonzalom már, nekem bejön a másik és a jelekből azt hiszem én is neki. Előtte már a kezünk is összeért beszélgetés közben, egyre közelebb ültünk egymáshoz finoman, stb és akkor csókolózunk. Többnyire jól alakul, 80%-ban visszacsókol és utána a randin még 5-10 perc csókolózással telik és ilyen módon kicsit jobban összemelegedünk. Úgy válunk el, hogy jó volt a randi, legyen még folytatás.


Aztán ír a másik, hogy ő mégsem érzett úgy vonzalmat, mégsem úgy gondolta, mégsem stb-stb...

Nem azt mondom, hogy a csók hatására már hozom a jegygyűrűt, de azt hinné az ember, hogy az azért jelez valamit, legalább annyit hogy a két ember tetszik egymásnak és akarnak valami folytatást.


2018. nov. 29. 09:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem veszítette el, csak te vagy egy ribi
2018. nov. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező férfi. És azért csókoltak vissza, mert kíváncsiak voltak milyen érzés veled csókolózni. Aztán hazafelé menet nem dobogott a torkukban a szívük és a következő randi gondolata nem töltötte el őket mennyei boldogsággal, egyáltalán nem érzetek semmi különöset. A csók így egy teszt is egyben. Nem illetek össze, nincs igazi kémia, nem téged akarnak. Lépjetek tovább és keressétek meg azt, aki elállítja a lélegzeteteket.
2018. nov. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

"3x annyi emberrel csókolóztam életemben, ahánnyal szexeltem és nem rajtam múlt"

Hát akkor kin múlt?

Ha én nem akarok valakivel csókolózni akkor nem is fogok.

2018. nov. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem csókolózás ez már, hanem "smárolás". Talán a Halott Pénz egyik számában van ez a részlet, hogy "smárolni lehet, de az nem csók". Nagy igazság...
2018. nov. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok. Sok nő, akikkel ahogy írtam van az első randin csók, néhány óra jó beszélgetés, kis intimitás és aztán hiába válunk el jó viszonyban, második randit már nem akarnak.


Az hogy nem rajtam múlt, úgy értem, hogy ők azok akik vagy eltűnnek szó nélkül, vagy jó esetben írnak pár nap múlva, hogy mégsem tetszettem, mégsem volt vonzalom, mégsem akarnak folytatást, stb és nem én.

2018. nov. 29. 11:18
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Dobálóznak? Te voltál a másik fél, miért nem kérted ki magadnak, hogy te még nem szeretnél :D Miért a nőkre tolod át a közös felelősséget, érthetetlen.

Én például akivel nem akarok semmi komolyat nem is csókolózom, csücsöríthet amennyire csak akar.

2018. nov. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod kb 80% visszacsókol, tehát te kezdeményezel,nem ők. Te dobálózol a csókolózással. Várhatnál a 2-3. randiig.
2018. nov. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Még nem csókolóztam, de úgy tudom elképzelni a szituációt, hogy iszonyat kínos lenne, ha a másik csücsörítve közelíti hozzám az arcát, én meg közlöm vele, hogy bocs, nem. Lehet, hogy az illető inkább belemegy egy pár perces csókolózásba még úgy is, hogy annyira nem szeretné, csak hogy ezt a kínos helyzetet elkerülje. Pláne, hogy lehet, hogy utána a pasi jönne gyakorira kiírni, hogy "miért nem akart velem csókolózni a csaj?", a csürhe meg kórusban szajkózná, hogy büdös rbnc, csak húzza az agyad, nem is akar tőled semmit, csak szórakozik veled, úgyis van még 20 nálad jobb pasija, akik megcsinálták a randi után.
2018. nov. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 peca1000 ***** válasza:

Volt egy csaj, 1. randin hazakísértem, és az ajtó előtt csókolóztun először.


Alig akart elengedni, visszahúzott, és ment a smár vagy 20 percen keresztül.


Párás, szerelmes szemmel nézett rám, miközben elbúcsuztam tőle.


Következő randit már nem akart.


Én sem értettem.

2018. nov. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Énezta másik nemtől tapasztalom. A "vicces" az, hogy mindezek után kitűzzük a köveztkező randi időpontját is, aztán persze semmi nem történik, köddé válnak.
2018. nov. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!