Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szingli lányok! Fesztiválokon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli lányok! Fesztiválokon ti nyitottak vagytok az ismerkedésre és hogy fél óra múlva akár már csókolózás legyen stb? Ott nem számít gyorsnak ez? 23/F

Figyelt kérdés

2018. aug. 23. 09:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Fesztiválozni a koncertek miatt megyek, HA megyek, nem idegen emberekkel csókolózni.
2018. aug. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha máshol sem vagyok nyitott erre, akkor fesztiválokon sem.
2018. aug. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Igen, előfordult már hogy kicsit ittam és koncerten letaperolt egy srác, aztán a végén a sátrában megdugott.
2018. aug. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem a fesztivál dönti el, hanem az adott pasas. Ha nem jön be, lehetünk akárhol. Ha bejön, akkor szintén. De semmi sem garancia semmire sem.
2018. aug. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Mindig lehet találni olyant, akinek nem kell sokat könyörögni :) Vannak azok a lányok mondjuk, akik nem mennek be a fesztiválra csak lemennek egyet mászkálni stb. nézni a tömeget ahogy áramlik és várják a jelentkezőket. Tegnap a B-My Lake-n dugtam meg egy ilyen csajt, annyi volt, hogy zenéltem a kocsiba jöttek a csajok odalestek mi ez a muzsika kis dumcsi és pár perc múlva már a kocsimban dugtam :)
2018. aug. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Én biztos, hogy fesztivált csapnék, ha megpróbálnál felszedni :D
2018. aug. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

b... lekéstem ismét az összes fesztivált

helló ősz


:I

2018. aug. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem, egy fesztival okan miert smarolnek idegenekkel.
2018. aug. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb 15 éve minden nyáron elmegyek 1-2 fesztiválra és őszintén szólva teljesen mindegy, hogy épp szingli vagyok-e vagy sem, a hozzáállásom mindig ugyanaz. Haverkodásra, együtt lógásra, beszélgetésre, viccelődésre bárkivel nyitott vagyok, de kavarásra, ilyesmire nem, nem is volt rá még példa. Lettek tök jó havferjaim fesztiválokról, de senkivel sem csókolóztam vagy kavartam bármilyen más módon.
2018. aug. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit számít, hogy fesztivál vagy sem? Sehol nem fogom egy vadidegen száját nyalogatni....

24N

2018. aug. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!