Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Léteznek még ilyen lányok? :O:O

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még ilyen lányok? :O:O

Figyelt kérdés

Vannak olyan lányok, akiknek nem az a fontos 16-18 évesen, hogy egy srácnak mennyi pénze van, nem jár minden hétvégén buliba és nem issza le magát, nem dohányzik, és szereti ha törődnek vele, a romantikát, és ha a srác mindig ki tud valami új dolgot találni a párkapcsolat feldobására? és akivel mindenről lehet beszélgetni.


én néha úgy érzem, az ilyen lányok már eltűntek...vagy csak körülöttem nincsenek, vagy túl nagyok az elvárásaim? nem tudom..más is észrevette ezt?



17/F


2010. jún. 25. 22:16
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért a pénz a lényeg egy emberben, én soha nem azt nézném valakiben, hogy mennyi pénze van.

Nem járok buliba, nem cigizek és nem iszok...

Vannak még ilyen lányok , csak már kevesen!


L/16

2011. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
sohasem érdekelt a pénz :D persze azért normális körülményei legyenek ne valami putris cigány tanya...:DD 19/L
2011. jún. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 WhiteLabel ***** válasza:
Bocsi kérdező, egy szóval nem írtam hogy visszahúzódó vagy, azt írtam hogy LEHET hogy az vagy. Egyébként igen, félreértelmeztem, szóval biztosan léteznek mert az én barátnőm is ilyen, és még egyszer bocsi, tényleg félreértettem:)
2011. jún. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
Csajok kezdhettek Nálam!!!
2011. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!