Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Léteznek egyáltalán olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek egyáltalán olyan lányok, akik a kicsit kövérebb pasikat szeretik?

Figyelt kérdés
Csak mert a Comedy Centralon néhány sorozatban van legalább egy csaj, aki a kövérebb pasikat szereti. Ez kitaláció, vagy vannak ilyen csajok.
2011. jan. 22. 17:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vannak mert nekik a belső számít.
2011. jan. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Múltkor volt a macis kérdés itt, egy tonna csaj jelezte, hogy igen.

A valóság nem ez, a kövérek nem vonzóak, genetikailag gyengeség üzenetét hordozzák a testükkel, hogy lusták, tesze-toszák.

Én se vagyok pehelysúly, de legalább van barátnőm, de átlagban valszínű nem jövök be senkinek. 180cm-105kg

2011. jan. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

jó lenne, ha végre találnék egy ilyen lányt

:(

2011. jan. 22. 17:16
 4/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mit értesz "kicsit kövérebb" alatt.

Nekem kb plusz 10-15 kg feleslegig be is jön a dolog, de az az igénytelen kövérség, mikor fullad és menni is alig tud, meg nyáron a bokájáig izzad... az tragédia.

21/L

2011. jan. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%
Hát én el nem tudnám képzelni. Aki kövér, fogyjon le! Ha ennyit nem képes megtenni, akkor túl lusta ahhoz is, hogy becsajozzon.
2011. jan. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Megnyugtatlak, nekem is a mackósabb pasik jönnek be. :)
2011. jan. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Pedig egyik haverom szerint úgy nézek ki mint egy maci......
2011. jan. 22. 17:29
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem spec tetszenek. Mindig eszembejut egy kellemes délutáni kép róluk, ahol söröznek és bográcsoznak a haverokkal. Mindig is az ilyenek tetszettek és tudom, hogy a nők nagy része nem így gondolja, de azért jópáran választunk magunk mellé pocakos párt :)
2011. jan. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Felénk valahogy nincsenek ilyen csajok, nem értem miért....
2011. jan. 22. 17:31
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol van az a felénk és azt sem tudom hány éves vagy :) Talán a koroddal van baj. Ameddig 15 éveseknek akarsz tetszeni ne várj csodát, viszont amikor majd felnőtt nőkre mozdulsz akkor kezdhetsz el számolgatni :)
2011. jan. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!