Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Léteznek egyáltalán olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek egyáltalán olyan lányok, akik a kicsit kövérebb pasikat szeretik?

Figyelt kérdés
Csak mert a Comedy Centralon néhány sorozatban van legalább egy csaj, aki a kövérebb pasikat szereti. Ez kitaláció, vagy vannak ilyen csajok.
2011. jan. 22. 17:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én srác vagyok és mióta sportolok és leadtam 20 kg-ot valahogy férfiként néznek rám a nők.addig ránéztek a hasamra és láttam az undort a fejükön.jó,20 kilo azért elég sok,szóval lehet olyan,hogy a kicsit nagyobb darabokat,macisabbakat szeretik,de azért erre ne alapozz,mert sokkal kevesebb az esélyed,hogy találsz magadnak nőt,sajnos ez az igazság,bármit is mondanak a csajok.úgyhogy súlyzót,biciklit elő,diéta,és jönni fognak a csajszik is!:)
2011. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha kedvesen akarnak nevezni, akkor maci vagy, ha nem, akkor malac, a lényeg ugyanaz.

Súlyzót nem javaslom, inkább valami játékot vagy küzdősportot űzz, izzadsz mint az állat, és sokkal hangulatosabb mint vasat emelgetni.

2011. jan. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én bírom a macis testalkatú pasikat.Mert mellettük nem zavar,hogy kövérnek érzed magad,épp ellenkezőleg.Én meg nem tudok elképzelni egy tőlem vékonyabb srácot sem,mert engem pont azok taszítanak el.Bocsánat,ha ezzel a mondattal megsértettem valakit.

19/L

2011. jan. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Hunter01 válasza:
Akkor van gáz ha ugyneveznek hogy mangalica vagy dagadék,vagy hájpacni .Engem szerencsére nem szolitanak sehogy se ,pedig nem vagyok vékony: 168cm 85 kg, nem merek csajozni mert félek hogy elutasitanak :-/
2011. febr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!